כל מה שצריך לדעת על אלבום שנה ראשונה

השנה הראשונה בחייו של ילד או ילדה היא שנה חשובה ביותר. זאת השנה שבה הם מייצרים את כל החוויות הראשונות שלהם, השנה שבה מתעצבת האישיות שלהם והשנה שבה הם עושים את צעדיהם הראשונים והקטנים בעולם. לכן, להמון הורים חשוב לזכור ולהנציח את השנה הזאת במלואה, על שלל השיאים שבה, ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר ליצור אלבום שנה ראשונה. אז מה אלבום כזה כולל ואיך ניתן ליצור אחד? כל התשובות לכל השאלות- ממש כאן לפניכם.

מהו אלבום שמיועד לשנה ראשונה?

מדובר באלבום שמלווה את הילד שלכם בצעדים החשובים ביותר שלו במהלך השנה הראשונה לחייו. באלבום תוכלו לבחור איזה רגעי מפתח אתם רוצים להדגיש ואיזה זכרונות ברצונכם לשמר. באלבום ניתן לתעד את הלידה עצמה, את הלילה הראשון, את הפעם הראשונה שהתינוק שלכם חייך וכל רגע מקסים אחר שברצונכם לשמר ולזכור לעד. באמצעות אלבום כזה ניתן לצפות בתהליך הגדילה וההתפתחות של התינוק ולהנות מפסיפס של רגעים שהפכו את השנה הזאת לכל כך מיוחדת לכם ולילד שלכם.
הסיבה שהורים רבים בוחרים לייצר אלבום כזה היא כי אנו נוטים לצלם המון תמונות אבל בסוף הן נשארות מאחור בטלפונים הניידים שלנו. המטרה באלבום זה היא לייצר אלבום פיזי שמנציח את חייו של הילד, בו ניתן לעיין בכל עת.
אלבום שמיועד לשנה הראשונה של התינוק יהיה מורכב מתמונות דיגיטליות לבחירתכם ומטקסט שמתאר את שנתו הראשונה.

כיצד ניתן לייצר אלבום אישי?

אם בעבר היה צריך לגזור, להדביק ולייצר אלבום כזה מאפס, למזלנו כיום ניתן לעצב הכל באופן דיגיטלי דרך אתרים ותוכנות שמיועדים לכך. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור גודל, לבחור את התמונות הרלוונטיות שתרצו לשתף באלבום ולעלות אותן. אחר כך יש לכתוב את הפרטים הרצויים, כגון שם הילד, תיאור קצר של חלק מהתמונות וכל דבר נוסף שתרצו. ניתן גם לתעד באלבום את ההתפתחות הפיזית של הילד, כלומר המשקל והגובה שלו לאורך החודשים במשך השנה הראשונה, ואז במקרה כזה יש להזין את הנתונים הללו גם כן. בסוף התהליך האלבום יודפס ויישלח אליכם הביתה תוך כמה ימים בעותק קשיח עם כריכה לבחירתכם. ניתן כמובן להדפיס כמה עותקים מכל אלבום, כדי שאפשר יהיה לתת אותו במתנה גם לסבים ולסבתות. כן, זה כזה קל!

מדוע כדאי לבחור בפיקאבוק?

בעת בחירה בעיצוב אלבום לשנה הראשונה של ילדכם, מומלץ מאוד לבחור את החברה המקצועית ביותר- אסור להתפשר על זכרונות. חברת פיקאבוק (Picabook) היא חברה שמתמחה כבר תקופה ארוכה בעיצוב אלבומים מכל הסוגים- בין אם זה אלבומים לימי הולדת, אלבומים לסיכום חוויות מטיול משפחתי או כל סוג ועיצוב אחר. פיקאבוק משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת כדי להקל על הלקוחות ולהעניק להם חווית שירות נוחה ומהירה. אנו נעשה הכל כדי שתצאו עם האלבום עליו חלמתם.

לעיצוב ורכישת אלבום אתם יכולים לעיין בקטלוג באתר שלנו. במידה ויש שאלות נוספות, ניתן לפנות אלינו בכל עת על פי הפרטים שבלשונית "שירות לקוחות", ואנו נשתדל לחזור אליכם בהקדם!


לעורך אונליין החדשני


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024