פרטיות ואבטחה

כללי

אנו בפיק א בוק מודעים לחשיבות המידע שהפקדת בידינו ועושים את המיטב כדי למנוע פגיעה בפרטיותך.
ידוע לנו שפרטיך האישיים, כמו גם התוכן של המוצרים המוזמנים, נשלחו אלינו למטרת הפקת המוצרים ולא ישמשו לכל מטרה אחרת ללא אישור מפורט בכתב ממך.
כל הפרטים והעמודים באתר זה, ובפרט פרטים אישיים, הזמנות ופרטי אשראי מאובטחים בתקן SSL-2048bit. מערכת הסליקה עומדת בתקן האבטחה PCI DSS ולכן פרטי כרטיס האשראי ופרטי העסקה משודרים ישירות לשרתי הסליקה ואינם נשמרים. אי לכך יש צורך להזינם עם כל הזמנה חדשה

פרטים אישיים

בעת ההרשמה באתר, התבקשת לבחור סיסמא, אשר מיועדת להגן על פרטיך האישיים בכרטיסך באתר. אנו ממליצים בחום לבחור סיסמה ייחודית ולשמור את פרטיה בסודיות מירבית. פרטיך האישיים נרשמים במאגר הנתונים שלנו עם הההרשמה למערכת ולא יועברו לכל גורם אחר. פיקאבוק תשתמש בפרטים אלו לשם ביצוע ההזמנה. כמו כן נשלח אליך מדי פעם מבצעים ו/או חידושים שעשויים לעניין אותך. ניתן להימחק ממאגר הנתונים באופן מיידי דרך עמוד "הפרופיל שלי" באתר או על ידי משלוח בקשה במייל לכתובת: info@picabook.co.il.

איסוף מידע סטטיסטי ומדיניות השימוש בעוגיות Cookies

בעת השימוש באתר פיקאבוק ובכלי העריכה אותם מעמיד האתר לשימושך מתבצע איסוף מידע לצרכים סטטיסטים בלבד. המידע, כגון הדפים הניצפים, אופן השימוש בכלי העריכה, וכד', נועד לצורך שיפור השירות ואינו מזהה באופן אישי אותך או כל משתמש אחר.
אתר פיקאבוק וכלי העריכה שבו עושים שימוש בעוגיות Cookies הנשמרות בדפדפן המשתמש, וזאת על מנת לאפשר לכלים לעבוד באופן תקין ולשפר את חווית המשתמש. ניתן לחסום או להסיר "עוגיות" אלו דרך הגדרות הדפדפן, אם כי פעולה זו אינה מומלצת ועלולה לפגוע בפעולה התקינה של הכלים ובחווית המשתמש בהם.

התחברות מהירה בעזרת Google Sign-in / Facebook Sign-in

לנוחיותך אנו מאפשרים יצירת חשבון / התחברות מהירה לאתר פיקאבוק. השימוש ב Google Sign-in או ב Facebook Sign-in מאפשר לכם להזדהות מול Google או Facebook בהתאמה ולהמנע מיצירת סיסמה ניפרדת עבור אתר פיקאבוק ושמירתה.
הפרטים היחידים אותם אנו מקבלים לאחר ההתחברות שלכם הינם השם וכתובת המייל שלכם, אלו משמשים אותנו לזיהוי הכרטיס האישי שלכם באתר.

שימוש במידע מרשתות חברתיות

במידה ותבחרו בכך, תוכלו למשוך תמונות שלכם משרותי "ענן" ומרשתות חברתיות שונות כגון Facebook, Instagram, Google Photos, Dropbox.
בעת ההתחברות לשירותים אלו תתבקשו לאשר לפיקאבוק גישה לתמונות שלכם שם. אנו לא עושים כל שימוש במידע שלכם בשירותי הענן הנ"ל פרט לאפשרות הנוחה לבחור תמונות ולטעון אותן במהירות ישירות לעורך האון ליין שלנו.

שימוש ב YouTube

האתר מאפשר לכם להעלות ולקשר סרטונים שלכם ל YouTube לצורך הפקת קוד QR לצפיה בסרטונים שלכם. העלאת הסרטונים בקלות מתאפשרת על ידי שימוש ב YouTube API אותו תדרשו לאשר בזמן השימוש.
אנו לא עושים כל שימוש במידע שלכם ב YouTube.
בנושא פרטיות השימוש ב YouTube ניתן להעזר ב Google Privacy Policy, נציין ש YouTube עשויה להציג לכם פרסומות במהלך השימוש בשירותיה.
לביטול הרשאות הגישה שנתתם באתר יש להעזר בהגדרות האבטחה של חשבונכם בגוגל Google Account Security

תוכן הכלול במוצרים

התמונות אשר מועלות למערכת על ידך נשארות שלך וכך גם הזכויות עליהן. פיקאבוק לעולם לא תמחק במכוון אלבומים שהזמנת.
המוצרים שהזמנת כוללים תוכן פרטי השייך לך בלבד ומוגנים על ידי הסיסמה הסודית שלך. תהליך הייצור הוא אוטומטי וממוחשב באופן המחייב מינימום צפייה בתוכן על ידי צוות האתר. יחד עם זאת, חשיפה מינימלית של התוכן קיימת בתהליך בקרת האיכות לפני ובמהלך הייצור על מנת לאתר תקלות ולשפר את איכות התוצאה הסופית.

תשלום בכרטיסי אשראי

כרטיס אשראי הינו אמצעי התשלום הנוח והבטוח ביותר. העברת פרטי הכרטיס דרך דף התשלום שבאתר פיקאבוק נעשית באופן מאובטח ומוצפן ובהתאם לתקן האבטחה PCI DSS. הפרטים מועברים ישירות לסליקה בחברת האשראי בעזרת הצפנה בתקן SSL-2048bit.
אנו לא שומרים את פרטי הכרטיס אצלנו כלל, כך שגם אם תהיה פריצה או חדירה לשרת האתר לא ניתן יהיה לגנוב ממנו פרטי כרטיסי אשראי. למעוניינים בכך, ניתן לבצע את התשלום גם בשיחה טלפונית.

גיבוי האלבומים והתמונות שהועלו לאתר

בשלב זה האתר שומר את ספרי/אלבומי המשתמש, כולל התמונות שבהם (לצורך שיתוף או הפקה נוספת) ללא מגבלת זמן וללא תשלום נוסף בארכיון בענן. במקרים מסויימים עשוי להדרש תשלום סמלי על מנת לשחזר אלבומים ישנים ותמונותיהם מהארכיון.
משתמש שמעוניין שתמונותיו לא ישמרו בארכיון האתר יודיע על כך לצוות האתר, לאחר קבלת ההזמנה לרשותו, ואנו נמחק את תוכן ההזמנה מהאתר.

הסרה ומחיקת הפרופיל והפרטים האישיים

במידה וברצונכם שאנו נסיר ונמחק לחלוטין את הפרטים האישיים שלכם, את הפרופיל שלכם, ואת כל הפרוייקטים והתמונות השמורים במערכות האתר, יש לשלוח בקשה להסרה/מחיקה למייל info@picabook.co.il
את הבקשה יש לשלוח מהמייל אותו רוצים להסיר.
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024