לוחות שנה לפי חודשים עבריים

הדפסת לוח שנה עברי
לוחות שנה נהדרים כדי לזכור תאריכים חשובים וכללי לשמור על סדר בחיי היום יום שלכם. לוחות השנה של picabook, כוללים תמונות מהממות לפי בחירתכם, כך שאתם לא רק יודעים תמיד מה התאריך, אלא גם נהנים מקישוט שימושי בחדר או במשרד.

מלבד שמירה על הסדר וקבלת תזכורות חשובות כחודש קדימה, לוח שנה הוא גם מתנה מצוינת למגוון אירועים: ניתן לחלק לוח שנה קטן במסיבת יום ההולדת של הקטנה, להדפיס לוחות שנה גדולים ומושקעים (מלאי תמונות משפחתיות) לחברי המשפחה בעת חגיגות ה-50 שך סבא או לחלק לוחות שנה לחברים בעבודה כמתנת חג – לוח שנה תמיד מתאים.

לוח השנה באתר שלנו מעוצב לפי בקשתכם: אתם בוחרים את התמונות המופיעות בו, האם מדובר בלוח שנה לפי חודשים עבריים או לועזיים, האם יופיעו זמני כניסת שבת, מספר החודשים בלוח וכמובן הגודל – אתם מעוניינים בלוח שנה שולחני וקטן, לוח שנה גדול על הקיר או אולי לוח שנה נתלה, עם מקום לרשימת קניות מתחת?

אם החגים והמועדים היהודיים חשובים לכם במיוחד, לוח השנה העברי שלנו יהיה פשוט מושלם עבורכם – היות ורוב לוחות השנה בהם ניתן להיתקל הם למעשה לועזיים. לוח השנה העברי שלנו מכיל את כל התאריכים העבריים, כמובן יחד עם הלועזיים (אבל בקטן), יחד עם כל חגי ומועדי ישראל. אם סביבתכם מסורתית יותר, ניתן לרכוש עבור המשפה או החברים, לוחות שנה עבריים עם תמונות משותפות לכל חודש וחודש.

אם אתם עדיין לא בטוחים, תשמחו לשמוע כי על ככל שההזמנה גדלה, כך גם ההנחה על לוחות השנה – אם רציתם לרכוש 2-3 עותקים לכם ולחברים קרובים, תקבלו 20% מחיר המחירון, מעל 4 עותקים תקבלו 30% ואם החלטתם לרכוש לוחות שנה לכל המשפחה או לחברים בעבודה (מעל 10 עותקים) פנו אלינו עוד היום, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

כדי להזמין לוח שנה באתר, כל שעליכם לעשות הוא לעצב את לוח השנה המושלם באתר שלנו. המחיר הסופי כולל מע"מ אך לא משלוח וזמן ההפקה הממוצע שלנו (לא כולל משלוח) הוא כ 5 ימי עסקים.


הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024