איך מעצבים קולאז'?

קולאז' בהדפסת ענק, כי ישנם רגעים שתמונה אחת אף פעם לא מספיקה להם

סדרה של תמונות שאהבתם? אירוע שתמונה אחת לבדה לא יכולה להעביר? או אפילו סיפור בתמונות...
תוכנת האונליין של Picabook מאפשרת לכם ליצור קולאז' תמונות מעוצב במיוחד בשבילכם


  • בחרו את מידות ההדפסה שתרצו ואת סגנון הקולאז'
  • העלו את התמונות שתרצו בקולאז' והן תשולבנה באופן אוטומטי בעיצוב הנבחר
  • ניתן להמשיך ולעצב, להוסיף טקסטים ואיורים, ממש כמו באלבום תמונות.
  • פנו מקום על הקיר וחכו שנרגש אתכם
לבחירת הקולאז' שלך


הדפסת קולאז תמונות על קנבס – איך בוחרים את התמונות הנכונות?

קולאז' הוא אוסף של תמונות. הוא יכול לבטא רעיון מסוים, קו עיצובי אחד או להיות "ערבובייה" של תמונות שאינן, בהכרח, קשורות זו לזו. הדפסת קולאז' תמונות על קנבס היא הזדמנות מצוינת לאגד על פלטפורמה אחת כמה תמונות שאוהבים וליצור מהן תמונה, שהיא כמעין אמירה או אלמנט עיצובי, שיכול לתרום לא מעט לנראות של החדר. בין אם תולים את הקולאז' על הקיר בסלון, או אולי במטבח או בחדש השינה, בין אם בוחרים בשירותי הדפסת קולאז תמונות על קנבס כדי לקשט את המשרד או העסק, זוהי דרך נפלאה להוסיף טאץ' אישי וגם לשתף את האחרים עם הצילומים השונים.

לשלב בין תמונות שונות
כדי לבחור את התמונות לקולאז', כדאי תחילה לחשוב על רעיון כלשהו. מה רוצים להעביר באותו קולאז', איזה מסר, רעיון או חוויה כלשהי. האם רוצים לשתף בחוויות מהטיול, לשתף את תמונותיהם של אנשים שאוהבים או אולי אלמנטים מעניינים שצולמו? האם מעוניינים בקולאז' צבעוני ושמח או אולי בקולאז' דרמטי מאד מבחינת התמונות שייבחרו עבורו? אין מניעה שהתמונות עצמן לא תהינה קשורות זו לזו, בכל הקשור לנושא שבהן או במה שהן משדרות, אך כן כדאי למצוא איזו נקודה אחת משותפת לכל התמונות שהיא זו שמקשרת ביניהן. זה יכול להיות צבע מסוים שמופיע בכולן או אלמנט כלשהו. כך או כך, הדבר אישי מאד וניתן ליצור קולאז' בהתאם לסגנון ולטעם.

ליצור מראה מאוזן והרמוני בחלל
אם מעוניינים לתלות את הקולאז' שהודפס, כדאי לקחת בחשבון את המקום שבו הוא ייתלה. חשוב שהוא יתאים לשאר האלמנטים שבחלל ואם יש תמונות נוספות, התלויות גם הן על הקירות, שיתמזג איתן באופן הרמוני.הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024