אודות הדפסות ענק על קנבס

קודם כל, מה זה בכלל קנבס?

הקנבס הוא בד חזק ועמיד מאד, העשוי מכותנה וארוג בשיטת שתי וערב.
מלבד חוזקו, המאפשר את מתיחתו על מסגרת עץ, לקנבס מספר תכונות נוספות שהפכו אותו לבד המועדף על ציירים – ספיגת הצבע שלו אופטימלית היוצרת מרקם ייחודי של צבעים, יכולות המתיחה והטקסטורה הייחודית שלו, שהפכן אותו למשטח אידיאלי ליצירות אמנות בכלל והדפסות צילום איכותיות בפרט.
אנו ב-Picabook מקפידים על הדפסות ענק מבלי לוותר על האיכות הגבוהה ביותר של התמונה.

לעצב את הבית מחדש

תסמכו עלינו ועל ניסיון של למעלה מעשר שנים, עוד לא פגשנו קיר שלא אהב תמונת קנבס יפה.
אתם מוזמנים להדפיס בפיקאבוק תמונה ענקית (הסלון או כל חדר גדול יודו לכם על זה), או סדרה של תמונות קטנות ולהציבן יחד כפסיפס (שישדרג כל חלל קטן בבית). לקבלת מבול של מחמאות על טעם משובח - אנחנו ממליצים לכם גם להתאים את הסוג ועוצמת התאורה, לגוון התמונה ומיקומה בחלל החדר.

גם למקום העבודה שלכם/עסק שלכם כדאי להוסיף תמונה מרשימה על הקיר המתאים וכך להכניס בו קצת צבע וחיים. אחרי הכל - אתם מבלים בו יותר מאשר בבית...

כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור את התמונה הנכונה, ואת הגודל המתאים, ואנחנו נדפיס לכם אותה באיכות Picabook.

שיטות ההדפסה שלנו

המערכת המתקדמת שלנו מדפיסה בשמונה (!) צבעים, המיוצרים מפיגמנטים מקוריים על ידי חברת HP. הצבעים עמידים עד למעלה מ-100 שנים, כל עוד לא ייחשפו לקרני UV ישירות. הדפסות הענק יכולות להגיע לגודל מקסימלי של 1 מטר על 1.5 מטר. אנו מדפיסים את התמונות שלכם על בד קנבס בציפוי איכותי, הארוג בצפיפות המעניקה תוצאת הדפסה באיכות מקסימלית, תוך שמירה על מראה וטקסטורה של בד קנבס אמנותי.

הדפס הקנבס שלכם יימתח באופן מקצועי, על מסגרת העשויה מפרופיל עץ ברוחב של 2.5 ס"מ (ניתן לבצע מתיחה בהזמנה מיוחדת, גם על פרופיל ברוחב 4 ס"מ). לבחירתכם אפשרויות עיטוף מגוונות: מתיחת הקנבס כאשר התמונה מגיעה עד הקצה הקדמי של המסגרת (עיטוף קלאסי) או מתיחה ועיטוף של התמונה גם על גבי דפנות המסגרת (עיטוף גלריה).

  העלו תמונה >>>  
   אודות הדפסות ענק ממוסגרות

מה זה מסגרת וממה היא עשויה?

תמונתך מודפסת על גבי נייר צילום איכותי, וממוסגרת במסגרת דמוי עץ (פלסטיק) קשיחה. המסגרת ברוחב 3 ס"מ והיא מגיעה במספר גוונים לבחירה.

ישנן 3 רמות למוצר:

שיטות הייצור שלנו

המערכת המתקדמת שלנו מדפיסה בשמונה (!) צבעים, המיוצרים מפיגמנטים מקוריים על ידי חברת HP. הצבעים עמידים עד למעלה מ-100 שנים, כל עוד לא ייחשפו לקרני UV ישירות. הדפסות הענק יכולות להגיע לגודל מקסימלי של 1 מטר על 1.5 מטר. אנו מדפיסים את התמונות שלכם על נייר צילום איכותי המוצמד לגב קשיח לפני פעולת המסגור.

הכנת המסגרת והפספרטו מבוצעת באופן ידני בהתאם למידות התמונה המדוייקות שלכם! כל הזמנה מיוצרת בעבודת יד מקצועית ועוברת ביקורת קפדנית לקבלת מוצר איכותי וללא פשרות.

  למחירון הדפסות ענק >>>  

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024