מחירון הדפסות ענק

בחרו גודל

מינימום: 25x25 ס"מ | מקסימום: 100x150 ס"מ

רוחב:
  ס"מ
גובה:
  ס"מ

גודל נטו של התמונה: רוחב ס"מ, גובה ס"מ.
לאחר חיתוך של 0.5 ס"מ מכל צד.

גודל הדפסה גדול מידי לתמונה זו
גודל הדפסה קטן מידי
גודל הדפסה גדול מידי
גודל הדפסה גדול מידי עבור גימור זכוכית

בחרו אפשרויות הדפסה

בחרו את סוג החומר עליו תרצו להדפיס ואת אופציות הגימור

הדפסה על גבי:
גימור:
למינציה:
גוון מסגרת:
גוון פספרטו:
צפה  

המחירים כוללים מע"מ, ולא כוללים משלוח

העלו תמונה


הדפסה על קנבס – כיצד נקבע המחיר?

רבים בוחרים להדפיס את שלל הצילומים שלהם על קנבס. הקנבס הוא מצע מיוחד, העשוי מבד ארוג, המשמש כמגוון רחב של אלמנטים. משתמשים בו ליצירת אוהלים, מפרסים ואפילו לציפוי סירות. יחד עם זאת, השימוש הפופולארי בו הוא כמצע לציור תמונות והדפסה של תמונות.

להשוות מחירים
הדפסה על קנבס החלה עוד בשנות ה-90 של המאה הקודמת ולאט לאט התפתחה בזכות טכניקות ההדפסה החדשניות שנולדו במרוצת השנים. כיום נחשבת שיטה זו למבוקשת מאד בזכות היתרונות הרבים שהיא מציעה ובוחרים בה צלמים חובבנים וגם מקצועיים ואפילו אמנים נחשבים. כאשר מבררים על שירותי הדפסה על קנבס השוואת מחירים יכולה לעזור כדי לאתר את המענה המתאים וגם היכרות עם המחירים הריאליים, הנחשבים להוגנים.

לבדוק את הפרמטרים השונים
אם אתם מעוניינים בשירותי הדפסה על קנבס מחיר יהיה וודאי פרמטר חשוב לכם, ולו משנה לאיזו כמות של הדפסות אתם זקוקים. עלות השירות מושפעת מכמה גורמים, שהם אלה הקובעים בסופו של דבר את המחיר. למשל: גודל הקנבס. אם אתם בוחנים אפשרות של הדפסת קנבס מחירון השירות יציג לרוב גדלים שונים של הדפסה. ככל שהקנבס שעליו מדפיסים גדול יותר, העלות גבוהה יותר. הדבר נכון גם לגבי האיכות. הדפסה איכותית מאד תעלה יותר מהדפסה באיכות נמוכה ומוטב מאד שלא להתפשר על כך. בנוסף, ישנם שיקולים אחרים הקשורים למקום עצמו שמציע את השירות. המכשור הנדרש לצורך הפקת ההדפסה יכול להשפיע, שכן ישנם כיום פתרונות דפוס מתקדמים וחדשניים מאד, שעלותם עבור בית העסק גבוהה.

כדאי מאד לערוך סקר שוק ולהשוות מחירים וגם להגדיר את התקציב. ניתן לרוב למצוא מבצעים והנחות אטרקטיביות ומומלץ לבדוק גם זאת מראש כדי לבחון אפשרות של הוזלה בעלויות.

רוצים להדפיס על קנבס את התמונות שצילמתם בטיול האחרון או את הצילומים האומנותיים המיוחדים שלכם? אם כן, ב – Picabook תוכלו לבצע את ההזמנה בכמה צעדים פשוטים.

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024