אלבום דיגיטלי – למי זה מתאים?

הפיתוחים החדשניים בעולם הצילום מספקים לרבים מאתנו מענה נפלא לצורך תיעוד אירועים, אנשים וגם מקומות, שביקרנו בהם בעבר. אלבום תמונות דיגיטלי מעוצב הוא אפשרות מצוינת הן לצלמים חובבנים והן לצלמים מקצועיים, המעוניינים לרכז באלבום אחד סדרות שלמות של תמונות, שיחד מספרות סיפור כלשהו. בבירור בנושא אלבום דיגיטלי מעוצב מחיר יכול להיות שיקול פעמים רבות לפני ההזמנה, כמו גם האם ועד כמה מספק האלבום הזה את המענה המתאים לכל הצרכים. למי מתאים אלבום תמונות מעוצב דיגיטלי?

כמתנה לבני המשפחה
אלבום דיגיטלי מעוצב יכול להיות מתנה מושלמת לבני המשפחה. הוא יכול לכלול את תמונות הנכדים ולהיות מתנה לסבא ולסבתא האוהבים. הוא גם יכול לכלול תמונות של אירועים משפחתיים שונים, במתנה לאחד ההורים וגם תמונות של מסיבת בר או בת המצווה.

לכבוד החתונה
אלבום דיגיטלי, המעוצב באופן אישי, הוא דרך מושלמת להציג את תמונות החתונה. כך התמונות לא הולכות לאיבוד ונשמרות על גבי המחשב, הדיסק און קי או כל אלמנט דיגיטלי אחר. ניתן לעצב את האלבום בדיוק כמו שרוצים ולכלול בו תמונות רבות מהיום הגדול.

לכבוד הגיוס
כמתנה גיוס, אפשר לשמח את הילדים המתגייסים באלבום תמונות דיגיטלי יפהפה, מזכרת מכל החברים הקרובים. הוא יכול לכלול תמונות מבית הספר, מהחוגים וגם מהזמן הפנוי שבו בילו יחד החברים הטובים.

מתנת לידה
הלידה היא אחד האירועים המרגשים בחייהם של ההורים. אפשר לאגד את תמונות התינוק החדש שזה עתה הצטרף למשפחה באלבום תמונות דיגיטלי מיוחד, הכולל אלמנטים מסוגננים וכל מיני משפטים מיוחדים, התואמים את האירוע החשוב.

לצלמים החובבנים והמקצועיים
אלה, האוהבים לבלות בזמנם הפנוי בצילום, בין אם באופן חובבני ובין אם באופן מקצועי, נוטים לצבור כמויות גדולות מאד של צילומים. אפשר לבחור את המשובחים שבהם וליצור מהם אלבום אחד עם קו רעיוני מסוים. צבע, מקום כלשהו, אווירה או כל רעיון אחר שמשותף לכל התמונות יכול להיות הקו המנחה בעיצובו ובבחירתן של התמונות המתאימות ביותר לאלבום.

מעוניינים להזמין אלבום דיגיטלי, המעוצב בהתאמה אישית וכולל את התמונות שלכם? אם כן, ב – Picabook תוכלו לבצע את ההזמנה בקלי קלות וגם לבחור מתוך מגוון רחב של עיצובי אלבומי תמונות שונים


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024