אלבום דיגיטלי – כל היתרונות באלבום אחד

יותר ויותר זוגות, שזה עתה התחתנו, בוחרים להזמין אלבום דיגיטלי לחתונה, במקום להדפיס את התמונות ולארגן אותן באלבום פיזי. אפשר כיום ליצור באופן עצמאי ולעצב אלבומים דיגיטליים במבצע, במהירות ובקלות. יש לבחור את תמונות החתונה, שאותן רוצים לראות באלבום, לבחור את סגנון עיצובו של האלבום ולהיעזר בפלטפורמה שבאתר הייעודי, כדי ליצור את האלבום הדיגיטלי לחתונה. המחירים נוחים מאד, ההוצאה הכספית, בהשוואה ליצירת אלבום מודפס, היא משלמת וכדאית וזוהי דרך נפלאה להיזכר בכל פעם שרוצים מהיום החתונה, יום מרגש ובלתי רגיל.

לשמור על המחשב במקום במגירה
הזמנת אלבומים דיגיטליים מבצע אטרקטיבי ושימוש בפלטפורמה ידידותית למשתמש, כל אלה ועוד הן הסיבות מדוע אלבום דיגיטלי הוא בהחלט פתרון חלופי לא רע. אלבומי התמונות שלנו נוטים לצבור אבק עם השנים ואת רובם אנו שוכחים איי שם, במגירה. בחירה באפשרות אלבום דיגיטלי מאפשרת לכל מי שרוצה בכך, ליהנות מכל התמונות מיום החתונה (או מכל אירוע אחר) ולשתף אותן עם אחרים בקלי קלות. לא צריך לחפש את האלבום בין האלבומים הרבים והישנים. כל מה שצריך לעשות הוא לפתוח את התיקייה הייעודית במחשב, היכן שהוא שמור, ולצפות בתמונות היפות, שמשולבות בתוך האלבום.

מחירים אטרקטיביים
אם אתם מתעניינים באפשרות של אלבומים דיגיטליים מבצעים רבים מתפרסמים לאורך כל השנה והם הזדמנות מצוינת ליהנות מכך בעלויות נמוכות. כאשר משווים זאת לאפשרות של הדפסת התמונות מגלים הבדלים משמעותיים במחיר וחיסכון גדול. יחד עם זאת, בחירה באלבום דיגיטלי מאפשרת לכם גם לשלב אלמנטים ויזואליים מיוחדים יותר באלבום ולהפוך אותו ליצירה של ממש. לא רק זיכרון מיום החתונה או מהאירוע החשוב שתיעדתם בתמונות הרבות, אלא גם ביצירה יפהפייה שהיא הרבה יותר מחוויה ויזואלית, שכוללת צבע, צורות ויופי נהדר.

רוצים לנצל את יתרונותיו הרבים של האלבום הדיגיטלי וגם ליהנות ממחירים נוחים? אם כן, ב – Picabook הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024