איך לעצב אלבום דיגיטלי – 3 טיפים שיעזרו לכם במשימה

אז, החלטתם שאתם רוצים ליצור בעצמכם אלבום דיגיטלי ותוהים במה כרוכה הכנת אלבום מעוצב דיגיטלי ובכלל – איך יוצרים באופן עצמאי את האלבום שאותו רוצים? אם כן, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם במשימה ויאפשר לכם ליהנות מהזנת אלבום מעוצב העונה לכם בדיוק על כל הצרכים:

מתחילים בבחירת התמונות
אם אתם מתעניינים באפשרות של אלבום מעוצב מחיר יהיה וודאי פרמטר שתרצו לבדוק אותו מראש ואכן, כשתעשו זאת, תגלו עלויות אטרקטיביות מאד. עתה, לאחר שבחנתם את העניין, התחילו בבחירת התמונות שאותן אתם רוצים להעלות. בין אם אלו תמונות חתונה, תמונות מסיבת בר או בת מצווה, תמונות מהטיול האחרון שלכם לאוסטרליה או אולי מסוף השבוע בכנרת עם כל המשפחה, כדאי לבחור קו רעיוני, שהוא זה שיעזור לכם במציאת התמונות המתאימות.

מעלים לאתר ובוחרים בעיצוב המתאים
ניתן כיום למצוא מגוון רחב מאד של עיצובי אלבומים. הפלטפורמה, שאליה מעלים את התמונות ובה יוצרים את האלבום, מעמידה לרשותכם מבחר רחב מאד של אפשרויות. בחנו אותן, אל תמהרו לבחור ורק לאחר שהשוויתם ביניהן, בחרו בזו המוצלחת ביותר. תוכלו, אם תרצו, לשלב בזמן העיצוב מילים, משפטים ואלמנטים ססגוניים לצד התמונות שיוסיפו עניין וגם צבע.

אפשרויות בלתי מוגבלות
מכיוון שהאפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות, בהשוואה להדפסת אלבום תמונות, ייתכן ותמצאו את עצמכם מבולבלים מעט מהשפע. בחרתם תמונות? בחרתם עיצוב לאלבום? הזמינו מישהו שאתם סומכים עליו לראות את התוצאה רגע לפני שאתם שולחים אותה להזמנה. מישהו מהצד יוכל לתת לכם משוב אובייקטיבי ואולי גם לתרום רעיונות נוספים או נקודות שכדאי לכם לקחת בחשבון.

חזרתם מהטיול הגדול ויש לכם המון תמונות שאתם רוצים להעלות באלבום מעוצב? התחתנתם לא מזמן או ערכתם אירוע מרגש ועתה חשוב לכם להעלות את התמונות מהיום הזה באלבום אחד יפה? אם כן, ב – Picabook הוא המקום המתאים לפנות אליו.


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024