אלבום דיגיטלי או אלבום מודפס? במה כדאי לבחור?

למתעניינים בהדפסת אלבום או בהזמנת אלבום דיגיטלי מחירון יכול להיות אחד הפרמטרים הבולטים שיקבעו איזו אפשרות להזמין. האם לבחור להדפיס את התמונות מהאירוע ולשלב אותן באלבום פיזי או אולי, כחלופה, ליצור אלבום דיגיטלי בהתאמה מלאה? לכל אפשרות יש את היתרונות שלה וכדאי לקחת אותם בחשבון לפני שמקבלים את ההחלטה.

כמה זה עולה
אם אתם רוצים להזמין אלבום תמונות דיגיטלי מחיר אטרקטיבי ונוח מאד יהיה אולי אחד היתרונות של אפשרות כזו, בהשוואה לאפשרויות אחרות, כמו אלבום מודפס. כאשר מתעניינים בהזמנת הדפסת אלבום דיגיטלי מחיר יכול להיות גבוהה יותר מאפשרות של הזמנת אלבום דיגיטלי בלבד, ולכן ייתכן ופחות יתאים. יחד עם זאת, ישנם כיום מבצעים אטרקטיביים מאד והנחות גבוהות שיכולות להוזיל את ההדפסה ולאפשר לכל מי שרוצה ליצור אלבום דיגיטלי בעצמו ולאחר מכן להדפיסו.

עיצובים שונים
מחיר עיצוב אלבום דיגיטלי מושפע בין היתר מהפלטפורמה שבה יוצרים אותו. ישנם עיצובים שונים של אלבומים ואפשרות לשלב אלמנטים מגוונים מאד באלבום, לצד התמונות. ניתן אפילו לשלב, לדוגמא, את ההזמנה לחתונה, מכתבי אהבה שנכתבו לאורך השנים וכל מה שרוצים. האלבום יכול להתאים כמצע לתמונות מכל מיני אירועים, מטיולים ליעדים שונים ועוד. העיצובים הרבים הם אלה העוזרים ביצירת אלבום תמונות מקסים, אלבום דיגיטלי יפהפה.

לשתף עם אחרים
אפשרות של עיצוב אלבום דיגיטלי מחיר נוח ומבחר של אפשרויות הן חלק מהיתרונות הרבים שמביא אתו העולם הדיגיטלי. לצדם, כדאי לקחת בחשבון את האפשרות לשתף אחרים. הן אלבום דיגיטלי והן אלבום פיזי, שמודפס, ניתן לשיתוף עם כל אחד, אולם שיטת השיתוף שונה. באלבום מודפס אפשר לדפדף בין התמונות ולהרגיש את הדפים, באלבום דיגיטלי צופים על צג המחשב. ישנם כאלה שהצפייה על גבי המסך נוחה להם בהרבה, בעוד שאחרים יעדיפו דווקא את האלבום המודפס.

לבחור נכון
בין אם בוחרים בהדפסת אלבום או לעצב עצמאית אלבום דיגיטלי מחיר נוח הוא נקודה שמשותפת לשתי האפשרויות בזכות המבצעים וההנחות וכן הנראות של כל אחת מהן. כדאי לקחת בחשבון את הצרכים לפני שבוחרים ולהשוות בין כל העיצובים המוצעים.

החלטתם שאלבום דיגיטלי מעוצב הוא בדיוק מה שאתם רוצים? אם כן, ב – Picabook הוא המקום הנכון לפנות אליו, המקום שבו תמצאו את המענה המתאים לכם.


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024