אלבום תמונות דיגיטלי לפיזי - למידע היכנסו לאתר

מעוניינים להפוך אלבום תמונות דיגיטלי לפיזי? אם כן, דרך אתר Picabook תוכלו להפיק אלבום תמונות בכריכה קשה מתוך התמונות הדיגיטליות שיש לכם על הסמארטפון ושמורות בענן. אנו גאים להעמיד לרשותכם את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום תוכנות העריכה ומכונות הדפוס, על מנת שתוכלו לערוך אלבומים בקליק מכל מחשב ובכל מקום, ולקבל אלבום בעל מראה איכותי ומהודר עם כריכה קשה ייחודית.

למה בכלל אלבום פיזי?
בתור חברה המתמחה בהפקה של אלבומים דיגיטליים ומוצרים נוספים, נתקלנו פעמים רבות בלקוחות המעוניינים לבצע המרת אלבום דיגיטלי לפיזי. לכאורה, בעידן הוירטואלי הנוכחי אלבומים פיזיים נראים מעט מיושנים. הרי לכולנו יש מאות ואלפי תמונות שצילמנו עם הסמארטפון לאורך השנים והן מגובות על המכשירים ובענן. יחד עם זאת, המציאות מראה שהתמונות נוטות "להעלות אבק" ולהישכח מלב אי שם בכרטיסי ושרתי אחסון.

הפיכת אלבום תמונות דיגיטלי לאלבום פיזי נותנת לכך מענה מצוין. זהו אלבום איכותי והמהודר שניתן ממש להחזיק ביד ולחוש את האווירה שמעבירות תמונות, אותה ניתן לחלוק באופן אינטימי עם הילדים, ההורים, בני משפחה אחרים וחברים. אלבומים כאלו מעניקים תחושה של קירבה ושייכות הרבה יותר מאשר תמונות בודדות ששולחים לפעמים בוואטסאפ או מעלים לרשתות החברתיות. האלבום צופן בחובו את הסיפורים המיוחדים שלכם בין אם מדובר באלבום משפחתי או שורשים, אלבום חתונה או בר מצווה, אלבום יום הולדת או טיולים, אלבומים המתארים את מהליך ההיריון ולאחר מכן הגדילה של הילדים, או אלבום מתנה ליום האהבה ולאירועים אחרים.

בתור מי שמתמחים בהמרת אלבומי תמונות ולוחות שנה דיגיטליים לפיזי אנו יודעים שקיים הבדל משמעותי. אלבומים פיזיים ומוחשיים מבטיחים שהתמונות המרגשות והחשובות שהיו שמורות באמצעים דיגיטליים לא ילכו לאיבוד בין אלפים רבים של תמונות אחרות. זאת בתהליך יצירתי ומרגש של סינון ובחירה כדי שתוכלו לספר את הסיפור המיוחד שלכם, כאשר התוצר המוגמר ילווה אתכם למשך שנים רבות ויהווה חלק אינטגרלי ממאגר הזיכרונות וההווי המשפחתי. ובכל מקרה, אין ספק שלאלבומים פיזיים יש את הקסם הנוסטלגי המיוחד שלהם.

הדפסות באיכות הגבוהה ביותר
בניגוד לאסוציאציות הנוסטלגיות בעלות הניחוח הישן והטוב של אלבומים פיזיים, ההדפסות שאנחנו מבצעים הן בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אנו נעזרים במכונות דפוס חדישות ובחומרי גלם מעולים עם שלל אפשרויות לשדרוג ההדפסה והגימור, תוך עמידה בדרישות קפדניות ביותר. באופן עקרוני את האלבומים אנו מדפיסים במכונת דפוס דיגיטלי HP Indigo press 7500 הנחשבת למשוכללת והחדישה ביותר מסוגה, אשר מפיקה תמונות נהדרות ללא מתחרים.

כמו כן קיימת אפשרות לבחור באופציית הדפסה Picabook 6C Photo Quality באיכות פוטו הכרוכה בתשלום נוסף. אמנם גם בדפוס 4 צבעים אפקט הרשת נמוך מאוד, אך האופציה הזו גם משפרת עוד יותר את ביטול האפקט ואת מעברי הצבע, ויוצרת תמונה עוד יותר טבעית וחלקה. יש לציין כי קיימת גם אפשרות להדפסת יהלום שהינה הדפסה רציפה בפתיחה שטוחה 180 מעלות של הדפים, כך שאין הסתרה של פרטים במרכז האלבום. הדבר מתאים במיוחד לתמונות נוף פנורמיות שפרושות על שני עמודים. מעבר לכך הדפסת יהלום גם עמידה בפני טביעות אצבע ומים, שריטות ולכלוכים, ויש לה חזות חצי יפה ויוקרתית במיוחד על גבי דפי פוטו עבים.

תהליך יצירתי קל ומהנה
את אלבום התמונות שלכם תוכלו לערוך באופן יצירתי ומהנה ללא צורך בידע טכני מיוחד. אנו מעמידים לרשותכם עורך אונליין חדש או לחילופין תוכלו להוריד תוכנה ולהתקין אותה במחשב - Picabook Designer. גם לתוכנה וגם לעורך אונליין יש יתרונות משלהם והם ידידותיים לשימוש ומאפשרים שורה ארוכה של בחירות ועיצובים. כך למשל, עם עורך אונליין תוכלו לעבוד מכל מחשב בבית ובעבודה, לעבד את התמונות, להוסיף אפקטים מיוחדים, לערוך שני עמודים במקביל ועוד. גם יש אפשרות לעריכה משותפת עם חברים ובני משפחה, ותהיה לכם גישה לתמונות המאוחסנות בענן ובטלפון הנייד. באתר שלנו תוכלו לקרוא על ההבדלים בין התוכנה להתקנה ובן עורך אונליין ולבחור במה שמתאים לכם.


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024