אלבום בר מצווה

כאשר מוטי היה צריך לתכנן ביחד עם הוריו את הבר מצווה שלו, הוא לא היה נלהב כל כך לשתף פעולה עם הוריו ועם שאר בני המשפחה, כולם יודעים שגיל הבר מצווה הוא גיל לא פשוט להרבה נערים ולא כולם תמיד שמחים למהומה סביבם, מוטי היה בתקופה שכל מה שהוא רצה זה שיעזבו אותו לנפשו והוא גם היה בטוח שההורים שלו לא יבינו מה הוא באמת רוצה שיהיה באירוע.


השינוי קרה כאשר מוטי שהיה מחובר לאינטרנט באופן קבוע , קרא באתר מסוים שהוא יוכל לעצב את אלבום בר המצווה בעצמו, שהוא יוכל להחליט מהכריכה ועד העמוד האחרון כיצד האלבום שלו יראה.


מוטי שכבר אז היה מחובר מאוד לעיצוב ולצילום ביקש מההורים שלו רשות לעצב בעצמו את אלבום בר המצווה, כמובן שההורים שלו שמחו והם אף הציעו לו להשתתף בארגונים למסיבת הבר מצווה, שיתוף הפעולה בין מוטי להוריו בנוגע להכנות לבר מצווה היה מצוין והאירוע עצמו היה יוצא מוצלח במיוחד.


כעבור מספר ימים הדבר שמוטי הכי חיכה לו קרה, כבר היו בידיו כל התמונות של הבר מצווה הוא הוריד מהאינטרנט את תוכנת המחשב לסידור התמונות והתיישב לעצב ולסדר את אלבום בר מצווה לגמרי בעצמו, הוא אפילו לא הסכים שהוריו יראו מה הוא עושה.


"זאת הפתעה בשבילכם" הוא אמר בחיוך מסתורי.


ההורים של מוטי חיכו בקוצר רוח לתוצאה ואכן מספר ימים לאחר שמוטי סיים לעצב את אלבום בר מצווה, הגיע שליח עם האלבום המעוצב, ההורים הנרגשים ומוטי התיישבו בסלון והתבוננו באלבום בר מצווה המעוצב, לא היה גבול להפתעתם למראה הייחודיות היופי והסגנון שבו אלבום בר מצווה היה מעוצב. מוטי אפילו הכניס שירים שהוא אהב לאלבום והתוצאה הייתה הרבה יותר ממדהימה.


אז איך עושים את זה?
אם אתם משתייכים לדור "הוותיק" יותר, אולי נראה לכם שעיצוב אלבום דיגיטלי לבת מצווה או לבר מצווה הוא משימה מורכבת. אבל אל תשכחו שעבור ילדיכם מדובר באפשרות מתבקשת. ויותר מכך – השקענו מאמצים רבים על מנת להפוך את הכנת אלבומים מעוצבים לבת מצווה לכמה שיותר פשוטה, נוחה וקלה, אך עם הרבה אפשרויות מגניבות לבחירה ולאמירה אישית.

עורך האונליין או תוכנת העריכה שלנו פשוט מזמינים את הנערים והנערות לתהליך יצירתי ואישי, מלא בכיף ובהנאה. הם יכולים לעשות את כל הפרויקט לבד אם ירצו, אך כמובן שנחמד לשתף בו את ההורים, ובכל מקרה הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותם בכל שאלה. יש גם סרטונים שמדריכים לגבי השימוש בעורך, יש דוגמאות לאלבום בת מצווה שאפשר להתרשם מהן, ויש מאמרים באתר ששופכים אור על התוכנה והעורך.

אז בשלב הראשון צריך לבחור אם עושים עיצוב אלבום בת מצווה בעזרת העורך או התוכנה שלנו. לכל אחד מהם יש את האיכויות שלנו, אך העורך מציע כמה יתרונות חשובים לבני הנוער. למשל, אפשר להכין איתו אלבום בת מצווה בלי צורך בהתקנה של תוכנה על מחשב, וכך אפשר לעבוד מכל מכשיר המחובר לאינטרנט, וגם אפשר להעלות תמונות מאחסון בענן בגוגל, אינסטגראם, פייסבוק וכן הלאה. אגב, הוא גם מאפשר להכין אלבום בת מצווה מעוצב בעריכה משותפת עם אחרים, אם יש למשל דודה, אחות או בת דודה שרוצות להשתתף מהצד שלהן.

החלק היצירתי של הכנת אלבום תמונות בר מצווה מאפשר לכל אחד להביא לכדי ביטוי את כישוריו והעדפותיו. כך לדוגמא, אפשר לעצב תמונות וטקסטים באלבום עם הצללות, ניתן להוסיף מסכות, לחתוך תמונות ולטפל בהן, להוסיף תיבות טקסטים, ליישר אובייקטים, להוסיף מסגרות ושוליים, ועוד. עם העורך אפשר לעשות את כל זה תוך כדי העלאה של תמונות והסרתן, וכמובן שגם אפשר להוסיף עמודים ולהסיר אותם, להוסיף איורים ורקעים, וכדומה.

אלבום בר מצווה מכובד ומרשים
כאשר מדברים על עיצוב אלבום בר מצווה חשוב לזכור שהוא ילווה אתכם ואת ילדכם לעוד שנים רבות. זו תהיה מזכרת שהילד (או הילדה) יחזור לעיין בו במהלך גיל ההתבגרות ועוד הרבה לאחר מכן, ולפיכך רצוי מאוד שהוא יהיה מכובד. כלומר, עם תמונות באיכות גבוהה, הדפסות מעולות, סידור תמונות יפה, כריכה עמידה שתשמור על הכל וכן הלאה. את כל האיכויות האלו ורבות נוספות ילדכם יקבל דרך התוכנה או העורך אונליין שלנו, בעוד אנו דואגים לכך שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת.

מעבר לכך, בוודאי יעניין אתכם ואת ילדכם לשמוע שקיימות אפשרויות מגניבות לשדרוג. לדוגמא, אפשר לקחת את התמונות של האלבום או אחרות ולהעלות אותן לעורך הסרטונים שלנו, שיוצר באופן אוטומטי סרטון בן כמה דקות עם מוזיקה והכל. כמובן שאפשר לערוך את הסרטון גם בהתאם להעדפות אישיות, ואפשר יהיה להקרינו על מסך במסיבה, לשתף בווטאפ, במייל או ב- SMS את כל מי שרוצים.


לעורך אונליין


הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024