אלבום בר מצווה

כאשר מוטי היה צריך לתכנן ביחד עם הוריו את הבר מצווה שלו, הוא לא היה נלהב כל כך לשתף פעולה עם הוריו ועם שאר בני המשפחה, כולם יודעים שגיל הבר מצווה הוא גיל לא פשוט להרבה נערים ולא כולם תמיד שמחים למהומה סביבם, מוטי היה בתקופה שכל מה שהוא רצה זה שיעזבו אותו לנפשו והוא גם היה בטוח שההורים שלו לא יבינו מה הוא באמת רוצה שיהיה באירוע.


השינוי קרה כאשר מוטי שהיה מחובר לאינטרנט באופן קבוע , קרא באתר מסוים שהוא יוכל לעצב את אלבום בר המצווה בעצמו, שהוא יוכל להחליט מהכריכה ועד העמוד האחרון כיצד האלבום שלו יראה.


מוטי שכבר אז היה מחובר מאוד לעיצוב ולצילום ביקש מההורים שלו רשות לעצב בעצמו את אלבום בר המצווה, כמובן שההורים שלו שמחו והם אף הציעו לו להשתתף בארגונים למסיבת הבר מצווה, שיתוף הפעולה בין מוטי להוריו בנוגע להכנות לבר מצווה היה מצוין והאירוע עצמו היה יוצא מוצלח במיוחד.


כעבור מספר ימים הדבר שמוטי הכי חיכה לו קרה, כבר היו בידיו כל התמונות של הבר מצווה הוא הוריד מהאינטרנט את תוכנת המחשב לסידור התמונות והתיישב לעצב ולסדר את אלבום בר מצווה לגמרי בעצמו, הוא אפילו לא הסכים שהוריו יראו מה הוא עושה.


"זאת הפתעה בשבילכם" הוא אמר בחיוך מסתורי.


ההורים של מוטי חיכו בקוצר רוח לתוצאה ואכן מספר ימים לאחר שמוטי סיים לעצב את אלבום בר מצווה, הגיע שליח עם האלבום המעוצב, ההורים הנרגשים ומוטי התיישבו בסלון והתבוננו באלבום בר מצווה המעוצב, לא היה גבול להפתעתם למראה הייחודיות היופי והסגנון שבו אלבום בר מצווה היה מעוצב. מוטי אפילו הכניס שירים שהוא אהב לאלבום והתוצאה הייתה הרבה יותר ממדהימה.


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2022
Loading nanoRep