ספר אורחים לבת מצווה – מזכרת נהדרת מאירוע בלתי נשכח

מסיבת בת מצווה היא אירוע מרגש ומיוחד מאד הן להורים והן לכלת השמחה. הוא מציין מעבר מילדות לבגרות והוא הזדמנות נפלאה ליהנות בחיקם של בני המשפחה והחברים האהובים ביום אחד, גדול במיוחד. ספר אורחים בת מצווה הוא פתרון נהדר לכל ההורים, המעוניינים להעניק לאורחי החגיגה מזכרת נהדרת מאירוע בלתי נשכח וגם לכלת השמחה עצמה. ספר אורחים לבת מצווה הינו ספר דיגיטלי, הכולל תמונות יפהפיות של כלת השמחה עם עיצובים שונים וכיתובים על פי בחירה.

במהירות ובקלות
עיצוב ספר אורחים לבת מצווה נעשה כיום באופן פשוט, קל ונוח מאד. בזכות הפיתוחים הטכנולוגיים הידידותיים מאד, ניתן לעצב את ספר האורחים במהירות ולהעניק למוזמנים, שהגיעו וטרחו כדי לחגוג עם המשפחה את בת המצווה, מזכרת מיוחדת במינה. עיצוב ספר האורחים לבת המצווה יכול להתבסס על תמונות של כלת השמחה וגם תמונות של בני המשפחה ושל החברים הקרובים, כל האנשים הסובבים אותה ביום יום וברגעים שונים בחייה. הוא יכול לכלול כיתובים מעניינים שקשורים לכך, אמירות חשובות ואלמנטים עיצוביים נהדרים שמוסיפים טאץ' אישי וגם לא מעט צבע.

לשתף, לשכפל ולשלוח
זה יכול להיות גם ספר ברכות לבת מצווה, הכולל ברכות שונות מהאנשים הקרובים המיועדות לכלת השמחה. גם זו מזכרת מושלמת מאירוע בלתי נשכח, מזכרת שהיא לעד. העיצוב עצמו נעשה באופן עצמאי בהתבסס על פורמטים עיצוביים קיימים, פורמטים נהדרים וססגוניים שהופכים כל ספר לאלמנט יפהפה עם מוטיבים מקסימים. בהיותו דיגיטלי, ניתן לשמור את ספר הברכות או את ספר האורחים על גבי המחשב האישי או להעבירו לדיסק און קי או אפילו לדיסק. אפשר לשכפל זאת ולשלוח לאחרים ובכל פעם שרוצים, להציץ בתמונות היפות ובברכות המרגשות. זוהי תוספת נפלאה לכל ההפתעות מהאירוע החשוב הזה, אירוע של פעם בחיים, אירוע שמסמל לא מעט לנערה וגם לבני משפחתה. המעבר מהילדות לבגרות הוא ציון דרך של ממש, אותו מבטאים באמצעים שונים, בין היתר בחגיגה גדולה וגם בספר אורחים וברכות אישיות.

נמצאים בעיצומו של בתכנון מסיבת בת המצווה לבתכם האהובה? אל תשכחו גם להזמין ספר אורחים או ספר ברכות, שמיועד כולו לכלת השמחה. ב – Picabook תוכלו לבצע את העיצוב וגם את ההזמנה עצמה בכמה צעדים פשוטים וליהנות ממגוון רחב של אפשרויות ועיצובים נהדרים. לצפיה באחת מהן ליחצו כאן


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024