אלבום יום הולדת

בזכות המצלמה הדיגיטאלית התמונות זוכות לעדנה מחודשת, אבל אחת הבעיות העיקריות עם אותן תמונות היא שהתמונות מצטברות ומצטברות ואף פעם לאף אחד אין זמן וחשק אפילו להוריד אותן לתוך המחשב, שלא נדבר על למיין ולסדר בתוך תיקיות עם שמות ותאריכים.


אבל לפעמים אפשר להפוך את המטלה למשימה מיוחדת, אפילו לתחביב מרגיע בזכות סידור התמונות בתוך אלבום דיגיטאלי מעוצב ואולי אפילו בתוך אלבום יום הולדת.


תחשבו על זה רגע, אם הייתם מוצאים סיבה מיוחדת לסידור כל התמונות שמצטברות לכם, אם הייתם מוצאים נושא אשר יעזור לכם למיין את התמונות ואם הייתם מגלים שסידור התמונות ועיצובן יכול להפוך לחוויה מענגת, אנחנו דיי בטוחים שכבר עכשיו הייתם רצים למחשב שלכם, מורידים את התוכנה לעיצוב התמונות ומתחילים ישר לסדר את התמונות ולהכניס אותם לתוך אלבום יום הולדת שבחרתם.


והנוסטלגיה, היא הדובדבן שבקצפת, סידור אלבום יום הולדת, הוא חגיגה של זיכרונות בנוגע לשנה שחלפה, הוא מעלה את כל האירועים היפים שקרו באותה שנה, ישנם אנשים שמעדיפים להכין אלבום יום הולדת שכולל רק את חגיגות היום הולדת וישנם אנשים שמעדיפים לעשות אלבום יום הולדת שכולל אירועים חשובים מחייו של החוגג.


אלבום יום הולדת הוא לא רק משהו שההורים מכינים בעבור הילדים למזכרת, הוא יכול להיות גם הפתעה מדהימה של הילדים להורים במיוחד אם הם יכניסו תמונות של הדמויות הכי אהובות על ההורים שלהם, כלומר להכניס כמה שיותר תמונות של עצמם.


הדבר הטוב ביותר בהכנת אלבום יום הולדת הוא שלא רק מדובר בעיסוק שמאחד ומשמח את כל בני המשפחה, אלא שגם מדובר במתנה מיוחדת להורים, לילדים, לחברים לסבתות ולסבים ובעצם לכל מי שאיכפת לכם ממנו ולו איכפת מכם.


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024