לוח שנה להדפסה

נמאס לכם מלוחות שנה מסחריים שמקבלים מהעבודה? התחדשו בלוח שנה אותנטי, מלא בתמונות האהובות אליכם. אצלנו ב-picabook ניתן לעצב לוח שנה משלכם: אתם בוחרים את התמונות המופיעות בו, הצבעים השולטים בו, מספר החודשים המופיע בו, גודלו ואפילו באיזה חודש הוא יתחיל.

לוח השנה שלנו יכול להיות פריט שימושי (המראה את התאריכים ועוזר לכם לזכור תאריכים חשובים), אך גם דקורטיבי, היות והוא יכול להכיל מגוון תמונות מקסימות שצילמתם באחד הטיולים שלכם או תמונות של בני משפחה אהובים. את לוח השנה אפשר לתלות במקום בולט במטבח או בסלון, שם הוא ישמש גם כתמונה וגם כלוח שנה.

אתם יכולים לבחור בין לוח שנה משרדי קטן, לוח שנה מוארך עם מקום לרשימת קניות או לוח שנה גדול ומתפרס. בלוח השנה עצמו אתם יכולים לבחור האם יופיעו בו זמני השבת, כמה חודשים הוא יכיל, באיזה שפה הוא יהיה (אנגלית או עברית), באיזה חודש הוא יתחיל והאם הוא יציג חודשים לועזיים או עבריים – ממש לוח שנה כבקשתך!

לוח שנה לא חייב להיות רק מתנה אישית ביניכם לבין עצמכם, הוא יכול להיות מתנה מושלמת לאירועים משפחתיים או לכבוד החגים בעבודה. לדוגמה, ראש השנה הגיע, למה שלא תעצבו לוח שנה משרדי קטן עם תמונות של תפוחים, דבש, רימונים וכו'? או אם אתם חוגגים יום הולדת לאמא, אפשר להכין לוחות שנה מושקעים, מלאים תמונות יפות של המשפחה במצבים ומקומות שונים, עליהם תוכלו להסתכל במשך שנה שלמה. עם ההנחה המיוחדת שלנו לכמויות עותקים שונות, כל העניין הופך למושך ומשתלם במיוחד.

טיפ לבחירת התמונות: בחרו רק את התמונות במיוחדות באמת, אלו שתופסים את ההבעות של האנשים ויוצרים את הרגעים המיוחדים שבתמונה. בחרו תמונות בלי הרבה חפצים ואנשים שאתם לא מכירים ברגע, באיכות טובה (בלי טשטושים) ועם הרבה צבעים יפים – כדי ליצור לוחות שנה יפים ומרגשים.

אם גם אתם רוצים לרכוש לוח שנה להדפסה מרהיב לכם ולבני משפחתיכם, צרו אתנו קשר עוד היום באמצעות מספר הטלפון 03-6224443


העלו תמונות

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024