לוח שנה מעוצב - למתנה ועוד מטרות

חושבים על קניית לוח שנה בתור מתנה לאדם יקר ללבכם או לכבוד אירוע? מחפשים מקום המציע לוח שנה לקנייה עבור עצמכם, אותו תוכלו לעצב כראות עיניכם ולפי מה שחשוב לכם? אם כן, באתר של חברתנו תוכלו ליצור ולקנות לוח שנה מעוצב במבצע, בן אם שולחני ובין אם לתלייה, עם קשת רחבה של אפשרויות להתאמה אישית ולבחירה.

לוח שנה מעוצב – פריט שימושי הופך למרגש
בין אם אתם מחפשים לוח שנה שולחני במבצע או לוח לתלייה, אנו מזמינים אתכם לבנות אותו דרך האתר שלנו בקלות ובמהירות. כאמור, יש המון לוחות שנה לקנייה המוצעים דרך האתר שלנו, המהווים בסיס ותבנית שעליהם ניתן להוסיף תמונות משלכם ששמורות כקבצים על הסמארטפון, במחשב שלכם או בענן. באתר שלנו תוכלו לבצע תהליך כיפי ויצירתי שאינו מצריך ידע מקצועי או זמן רב, המאפשר ליצור בעצמכם לוח שנה מעוצב במתנה לחבר או חברה, לבן הזוג, לבני משפחה, לעצמכם או לכל אחד אחר.

מצד אחד, הלוח הוא כידוע פריט שימושי מאוד ונפוץ, המאפשר לכם לשמור על ארגון וסדר, לזכור תאריכים חשובים ולהיערך בהתאם. הלוחות מהווים כלי אלמנטרי שנמצא כמעט בכל בית ומשרד. יחד עם זאת, יש הבדל גדול בין קניית לוח שנה גנרי וסטנדרטי הדומה וזהה לאחרים, ובין עיצוב לוח יום הולדת, בר מצווה, חתונה, יום נישואין, יום האם או מועדים אחרים – שאין עוד כמוהו בכל העולם.

כאמור, יש לנו מגוון תבניות ואפשרויות, למשל לוחות שולחניים קטנים או לוחות גדולים המיועדים לתלייה על קירות, לוחות שיש בתחתיתם מקום לרשימת קניות, לוחות עבריים עם מועדי וחגי ישראל, לוחות לועזיים ועוד. על התבנית שבחרתם תוכלו להוסיף כאמור תמונות משלכם, למשל כאלו שצילמתם במהלך טיול בישראל או בחו"ל, תמונות מאירועים מרגשים בחיי האדם שלו מיועדת המתנה, תמונות מאירועים משפחתיים, תמונות הקשורות לחגים שיש בכל חודש, תמונות שהורדתם מהרשת כמו יצירות אומנות או נופים, ולמעשה אין גבול לאפשרויות העיצוב האישיות. כך יוצרים מתנה שתהיה גם שימושית מאוד וגם מרגשת. מאחר שלוחות השנה מוצבים במקומות גלויים בבית או במשרד, מי שיקבל את המתנה (או אתם) יוכל לראות בכל עת את התמונות שבחרתם, את המחשבה ואת ההשקעה, ולהיזכר בקשר המיוחד שלכם איתו.

כמה יפה, ככה קל
את מלאכת היצירה המהנה של לוחות השנה תעשו באמצעות העורך אונליין שלנו, או עם תוכנה להורדה במחשב. בכל מקרה, מדובר בעבודה אינטואיטיבית עם תוכנות שנבנו במיוחד כדי להגדיל את אפשרויות היצירה, את ההנאה ואת פשטות השימוש. יחד עם זאת, חברתנו חרטה על דגלה להעניק לכל אחד ואחת מלקוחותינו את השירות הטוב ביותר שאפשר לבקש. ולכן, אם במקרה נתקלתם באיזו בעיה, אם יש לכם שאלה או התלבטות, אנו שמחים לעמוד לרשותכם בטלפון, במייל או בפייסבוק במהירות, באדיבות ובמקצועיות.

כאמור, בתחילה תבחרו תבנית המתאימה לכם ואת סוג הלוח, לרבות עיצוב, צבע וכדומה, כאשר הלוחות שלנו מציגים 13 חודשים ומתחילים בחודש שאתם קובעים. לאחר שתבחרו את לוח השנה העברי או הלועזי (אפשר שיהיו בשניהם שני סוגי התאריכים), ניתן גם להוסיף ללוחות אירועים מיוחדים משלכם – יציאה לחופשה, יום הולדת של בני המשפחה, אירוע מתוכנן ועוד. לאחר מכן תעלו את התמונות שלכם לשיבוץ בלוח השנה, וכפי שאמרנו יכולות אלו להיות תמונות כיד הדמיון הטובה עליכם. אנו ממליצים להשתמש בתמונות איכותיות, ברורות וחדות לקבלת תוצאות אופטימאליות.

איכות שאין כדוגמתה בענף
אנו גאים להוביל את הענף, לא רק ברמת השירות אלא גם באיכות ההדפסות. אכן, אנו מחזיקים במכונת הדפוס המתקדמת ביותר בשוק - HP Indigo press 7500. השם שלה אולי לא אומר לכם הרבה, אז נסביר שאין עוד מכונה כזו מבחינת הדפסה איכותית, עמידה, צלולה וחדה, שגם מבטלת את אפקט הרשת כאשר מביטים בלוחות השנה ממרחק של יותר מחצי מטר. אגב, בתוספת תשלום אפשר לבחור בשיטת דפוס המבטלת לגמרי את אפקט הרשת כפי שקורה בדפוס הרגיל, עם תמונות חלקות וטבעיות מאוד ומעברי צבע משופרים. יחד עם זאת, גם ההדפסה הרגילה שלנו הינה מכובדת מאוד וכאמור הטובה ביותר שיש בענף כיום.


ליצירת לוח שנה מעוצב

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024