קנבס בעיצוב אישי – התמונות שרק לכם יש בבית

עיצוב תמונות על קנבס הפך בשנים האחרונות לפופולארי מאוד, בראש ובראשונה עקב היכולת לקחת תמונה ולתת לה נופך אומנותי מרשים ומכובד. בניגוד לימים עברו, שבהם עיצוב קנבס היה יקר והצריך תהליך ממושך, הרי שכיום כל אחד ואחת מכם יכולים לעשות זאת בקלות רבה. אבל יותר מכך, הפופולאריות הגואה של עיצוב קנבס טמונה באפשרות של הפקת תמונה קנבס בהזמנה אישית.
כן, כמו שזה נשמע. אפשר לבחור ולעצב את התמונות במגוון אינסופי כמעט של אפשרויות מבחינת סגנונות, גודל, מסגרות ותוספות אישיות מעניינות. בשורה התחתונה, זוהי תמונה אחת ויחידה שאין עוד כמוה בעולם, המביאה את העולם ואת האמירה שלכם, בין אם היא מיועדת לתלייה בסלון או בחדר שינה, במשרד או בחדר הילדים, או בכלל מיועדת כמתנה למישהו שאתם אוהבים.

אז איך הופכים את התמונה שלכם למיוחדת באמת?
כפי שאמרנו, יש המון אפשרויות להפוך תמונה לבעלת אמירה וסגנון אישי וייחודי. בתור התחלה ניתן לציין את המובן מאליו (שעדיין לא ברור לכולם), והוא שניתן לבחור כל תמונה שעולה על דעתכם. קודם כל, ישנו ארכיון עצום של עשרות אלפי תמונות באתר שלנו, המחולק לקטגוריות שונות כמו נופים, הרים, שמים, עצים, מוסיקה, נוף עירוני, חלל וכן הלאה. תוכלו לחפש בקטגוריות או בחיפוש חופשי, ולבחור את התמונה שמדברת אל ליבכם.
יחד עם זאת, הטוויסט הגדול של תמונת קנבס בעיצוב אישי הוא שאפשר להעלות תמונות משלכם. כלומר, תמונות שאתם צילמתם במצלמה (כולל בנייד) במהלך אירועים משפחתיים, טיולים וחופשות, תמונות של תחביבים, אנשים שאתם אוהבים, בן הזוג והילדים, ספורט אקסטרים, תמונה של הבית שלכם וכן הלאה. במילים אחרות, החלטתם ללכת על תמונה שאין עוד כמוה בעולם ועליה לבצע את הבחירות והעיצובים המיוחדים שנרחיב עליהם בהמשך המאמר.
אגב, כשמדברים על קנבס בהזמנה אישית לא מתכוונים בהכרח לתמונה אחת, אלא אפשר ליצור קולאז'ים מרשימים של כמה תמונות, למשל של 3 או 4. במקרה הזה, לא רק שבחרתם את התמונות האישיות שלכם, אלא גם החלטתם על הסידור המיוחד שלהן, מה שיוצר מראה מיוחד, אומנותי ומקורי. יתר על כן, אם תמונה אחת מספרת סיפור, על אחת כמה וכמה כמה תמונות המשתלבות זו לצד זו ומספרות למשל את סיפורה של המשפחה בשנה אחת, סיפורו של בר מצווה, סיפורם של הנכדים, סיפורם של עובדי המשרד, וכן הלאה.

אילו עוד אפשרויות קיימות לעיצוב אישי בקנבס
אז מעבר לבחירת התמונות והאפשרות ליצירת קולאז'ים מקוריים, יש עוד כמה אפשרויות מצוינות. קודם כל, ישנו כמובן הנושא של גודל התמונה, שיכולה להיות ענקית, בינונית או קטנה. לכך מצטרפת האפשרות למסגר את התמונה, מה שמעניק לה עוד סטייל ועיצוב, לצד שמירה עליה מפני לחות, אבק וקריעה. המסגרת מבליטה עוד יותר את התמונה ומדגישה את הפן האומנותי שלה, כאשר ניתן לשחק עם המרקם, הצבע והסגנון לתוצאה מושלמת.

כמה טיפים לעיצוב אישי של תמונת קנבס
מעוניינים לעצב תמונת קנבס בהזמנה אישית? אם כן, כדאי שתקראו עוד כמה טיפים קטנים שיכולים לעשות הבדל גדול. קודם כל, אנו ממליצים בחום לבחור תמונות באיכות טובה, כך שאחרי שהן יוגדלו ויודפסו על הקנבס התוצאות יהיו מושלמות. יחד עם זאת, גם אם התמונה איננה באיכות הטובה ביותר, אל תדאגו. המערכת שלנו סורקת את התמונה שהעליתם באופן אוטומטי, ובמידת הצורך מבצעת שיפורים בלי צורך שתתערבו. המערכת מוסיפה אוטומטית חדות המדגישה את הפרטים הקטנים, בהירות המראה טוב יותר גם פרטים מוצלים, ניגודיות המותחת את קשת הגוונים, וצבעוניות ההופכת את התמונה לחיה יותר.
הטיפ השני הוא לחשוב על המקום שבו התמונה עתידה לעמוד. כפי שאמרנו, תמונה או קלואז' של תמונות מייצרים סיפור, וכדאי לחשוב מה בעצם אתם מעוניינים להגיד. האם תרצו לספר למשל על החיבור המשפחתי העמוק, על שמחה וגאווה, על הרפתקה והתרגשות? זכרו שהתמונה עתידה לעמוד בסלון, בחדר שינה, במשרד וכדומה, ולמעשה היא תשפיע ותשתלב עם שאר הפריטים בחדר, שגם הם במידה מסוימת חלק מהסיפור. אז חשבו איזו תמונה או איזה קולאז' יכולים לתת את הנגיעה הקטנה או הגדולה, ביחד עם תמונות אחרות שכבר תלויות, ליד הוילונות, מעל לשידה וכן הלאה.

והעיקר – ליהנות!
יצירת תמונה אישית על קנבס יכולה להיות הנאה גדולה, אז הרשו לעצמכם לשחק עם המערכת, להתלבט קצת בין התמונות, לבחון את העיצובים והאלמנטים השונים. ואם נראה לכם שאתם זקוקים לסיוע בתהליך ההפקה, נשמח לעמוד לרשותכם באמצעות המייל info@picabook.co.il.


העלו תמונות

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2023
Loading nanoRep