הדפסות ענק - הדפסות בכל גודל

גם לכם יש תמונות מדהימות המונחות ללא מעש בתיקיית הגלריה של הטלפון הנייד? הגיע הזמן להשתמש בהן. אנחנו בטוחים שאתם מכירים את ההרגשה, שיש תמונות שפשוט יפות מכדי לא להשתמש בהן – בין אם מדובר בתמונה מהממת של הבת או האחיינית, תמונה רומנטית שלך ושל בן/בת הזוג, תמונה שובבה של הכלב או פשוט תמונת נוף מהממת שצילמתם באחד מהטיולים שלכם, של שמיים בגווני וורוד וכתום מרגשים בשעת שקיעה, יער ירוק ורענן, הרים מושלגים – לכל אחת ואחת מהתמונות הללו מגיע מקום של כבוד, מגיע שיראו אותה.

אם הגעתם למסקנה שאכן התמונה מתבזבזת בטלפון הנייד, למה שלא תצרפו אותה אל חייכם בצורת תמונה בבית או במשרד? דמיינו הדפסות ענק של התמונות שלכם מכסות את הקיר מאחורי השפה, מעל הטלוויזיה, על קיר חדר השינה וכו'. בצורה זו, תוכלו ליהנות מהתמונות המרגשות והמשמעותיות שלכם בכל יום ויומו וכך גם אנשים המבקרים בבית. מדובר בנושא שיחה קליל לשבור את הקרח עם מבקרים חדשים: "כן זאת האחיינית המקסימה שלי מאיה" או "כאן טיילנו בהרי נפאל, חוויה מדהימה, היית פעם באזור?" וכדומה.

בנוסף, תמונה בהדפסה איכותית היא המתנה המושלמת לאדם קרוב: ניתן לתת תמונה משותפת לחבריכם הטוב, תמונה משפחתית לאמא או תמונה רומנטית מלאה לבבות לבת/ בן הזוג. את התמונות ניתן להדפיס על בד קנבס בכל הגדלים – אתם יכולים להדפיס תמונה ענקית, 3 בינוניות, 5 קטנות מחוברות בחבל ועוד! אפשר גם להדפיס את התמונות בצורת קולאז' ולחבר מספר תמונות יחד, תוך שימוש בעיצוב אופנתי וכיתוב.

בד הקנבס בו אנחנו משתמשים הוא בד חזק, איכותי ועמיד, אשר מציג בצורה הטובה ביותר את התמונה שבחרתם – לא סתם כל הציירים בוחרים בו כבד הציור המועדף עליהם. אנחנו עושים שימוש בצבעים איכותיים במיוחד, המסוגלים להחזיק מעמד עד 100 שנים – כמובן אם תתייחסו לתמונה יפה ולא תציבו אותה באזורים הפגיעים לשמש ו/או גשם.

אם גם אתם החלטתם שהגיע הזמן להוציא את התמונה מגלריית התמונות היישר אל הקיר בסלון, צרו אתנו קשר עוד היום באמצעות המייל info@picabook.co.il.


העלו תמונה

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2023
Loading nanoRep