תמונות קנבס ענקיות

שימושיהם הרבים של תמונות הקנבס
תמונות קנבס גדולות תמיד היו חביבות על כולם, היות ויש להן כל כך הרבה שימושים והן מוסיפות כל כך הרבה יופי לכל קיר עליו הן תלויות.

אם יש לכם תמונות מהממות השמורות בטלפון, שאתם רק מחפשים כיצד לממש את הפוטנציאל החבוי בהן ולחשוף אותן אל העולם – למה שלא תדפיסו אותן ותהפכו אותן לתמונות קנבס ענקיות? מה אפשר לעשות עם תמונת קנבס ענקית אתם שואלים? הכול!

תמונות קנבס גדולות לסלון הן טכניקת עיצוב נפוצה, בה תולים תמונה גדולה וארוכה ממש על הקיר מאחורי הספה. בנוסף, ניתן לתלות את תמונות הקנבס כמעט על כל קיר חשוף בסלון, בחדר השינה, במסדרון ועוד. תמונות הקנבס לא חייבות להיות ענקיות, ניתן לרכוש תמונות קנבס בינוניות ואפילו קטנות. את תמונות הקנבס הקטנות ניתן לקבץ באזור אחד בקיר וליצור מעין פסיפס תמונות מקסים וגורף מחמאות.

על תמונות הקנבס ניתן להדפיס תמונות של היקרים לנו: משפחה, חברים, תמונות חתונה ועוד או תמונות דקורטיביות של נופים, מקומות ובעלי חיים, שצילמתם במהלך הטיולים השונים אליהם יצאתם. אם אין לכם תמונות דקורטיביות בטלפון הנייד, אל דאגה, אנחנו נשמח לספק תמונות נדירות ביופיין, אשר צולמו ע"י בעלי מקצועי מיומנים - הרים וגבעות, יערות ושבילים, נחלים ואגמים, וכל מה שתוכלו לדמיין, יכול להיות מודפס ולהתלות אצלכם בסלון.

תמונות קנבס הן גם דרך נהדרת לקשט את המשרד שלכם ולהוסיף לו מעט פן אישי יותר; בחרו תמונה של כל המשפחה שתתלה ממש על הקיר מולכם ותזכיר לכם מי מחכה לכם בבית או שבחרו בתמונה דקורטיבית בצבעים המתאימים למשרד, אשר תוסיף סגנון וצבע.

אם כבר מילאתם את הבית והמשרד בתמונות קנבס יפיפיות, תשמחו לשמוע כי יש להן שימוש נוסף: תמונות קנבס יכולות להיות המתנה המושלמת למגוון אירועים וחגיגות. אם אתם שוברים את הראש כבר כמה שבועות מה כדאי לקנות לאמא ליום ההולדת, דעו לכם שכמעט כל אמא תשמח לקבל תמונות קנבס המכילה את כל בני המשפחה, כמו גם סבתא, דודה וכן הלאה. גם בת הזוג תשמח לקבל תמונה יפה ורומנטית של שניכם יחד לכבוד יום השנה שלכם.

אולם, תמונות קנבס עשויה להיות מעט אישית מדי, במיוחד כאשר בתמונה גדולה – לא כל אחד רוצה תמונה מוגדלת שלו תלויה בבית, לכן, תמיד אפשר להדפיס תמונה דקורטיבית במקום.

אם גם אתם רוצים לרכוש תמונת קנבס איכותית למגוון שימושים, הזמינו עוד היום באתר או צרו אתנו קשר באמצעות המייל info@picabook.co.il.


העלו תמונה

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2022
Loading nanoRep