כמה עולה הדפסה על קנבס

לא פעם פונים אל חברתנו לקוחות ששואלים כמה עולה הדפסה על קיר? אנו מסבירים להם שיש לכל תמונה ממוסגרת מחיר שונה המושפע בעיקר מגודלה. אם גם אתם רוצים לדעת כמה תעלה לכם הזמנת תמונה על קנבס, יש לנו תשובה מהירה ופשוטה עבורכם: באתר שלנו קיים מחשבון המאפשר להכניס את מידות התמונה הרצויות לכם, ומייד תדעו כמה היא תעלה.

לחישוב מהיר של עלות התמונה לחצו כאן

הבדלים בעלויות בין החברות
קודם כל, אם תחפשו באינטרנט הדפסת תמונות קנבס תראו שכל חברה מציעה מחיר שונה עבור שירותיה. זהו שוק חופשי ולכל חברה יש את שיקוליה הכלכליים, כפי שאתם חופשיים לבחור בהצעה המשתלמת ביותר. יחד עם זאת, אנו ממליצים בחום לוודא שמחיר זול במיוחד של הזמנת תמונות קנבס אינו בא על חשבון השירות וכמובן לא על חשבון איכות התמונות. ודאו שמדובר בחברה רצינית וותיקה שמתמחה בתחום, שיש לה המלצות טובות, שמעניקה שירות זמין ומהיר לכל שאלה והתלבטות.
אבל יותר מכך, ודאו באיזה מכונת ושיטת דפוס ובאיזה סוג של דיו עושה החברה שימוש. חשוב להבין כי לכל מכונה, שיטה ודיו יש תוצאות שונות מבחינת האיכות, הדיוק, החדות, מעברי הצבע, הגוונים ועוד. יתר על כן, ישנם סוגי דיו המחזיקים למשך שנים רבות בעודם שומרים על מראה יפהפה ומרשים, ממש כמו בהתחלה, ולעומתם יש סוגים פחות איכותיים. בסופו של דבר, ההבדלים בין המחירים של דפוס על קנבס אינם כה גדולים, אך התוצאות עכשיו ולטווח הארוך יכולות לעשות הבדל גדול. ואם כבר הגעתם אלינו, בוודאי תשמחו לשמוע שחברתנו מציעה מחירים אטרקטיביים במיוחד, וגם יוצרת באמצעות הדפסה על קנבס תמונות מרהיבות ביופיין עם החומרים והציוד המתקדם ביותר בענף.

ולמה הגודל משפיע על המחיר?
כפי שתוכלו לראות במחשבון שלנו, ככל שתזינו מימדי תמונה יותר גדולים, כך העלויות יהיו גבוהות יותר בהתאם. יש לכך סיבה פשוטה והגיונית: כדי ליצור תמונה גדולה עלינו להשתמש ביותר בד קנבס, ביותר דיו להדפסה וביותר חומר למסגרת. יחד עם זאת, כפי שתוכלו לראות המחירים אינם גבוהים במיוחד ונוחים לכל כיס, ומסיבה זו הרבה לקוחות שלנו מזמינים יותר מתמונה אחת. אכן, יש כאלו המנצלים את ההזדמנות בשביל לשדרג את האווירה בחדרי ביתם השונים, למשל תמונה למטבח, לסלון, לחדר השינה וכן הלאה.
בנוסף, שימו לב שישנה אפשרות להזמין קולאז'ים של3 או 4 תמונות קנבס המצטרפות ביחד לכדי יצירה אינטליגנטית ומרהיבה אחת. מטבע הדברים, העלויות של הקולאז'ים גבוהות יותר מאשר של תמונה אחת באותו הגודל, אך מצד שני העלות פר תמונה נמוכה יותר באופן יחסי לקנייתה כבודדת באותו המחיר.

איך אפשר לחסוך בעלויות של הדפסות על קנבס?
אם מה שחשוב לכם הוא לחסוך בעלויות, יש כמה אפשרויות לעשות זאת. ראשית, כפי שאמרנו תמיד כדאי לעשות השוואת מחירים בין החברות השונות ברשת, ואנו בטוחים שתמצאו שאין עוד אחת כמונו המציעה מחירים כדאיים עם השירות וההדפסה הטובים ביותר. שנית, אפשר לחפש עבור הדפסת קנבס קופון שיפחית בהוצאות, או לחפש מבצעים שונים. למשל, אנו מציעים מבצע לראש בשנה שחותך לכם במחצית מהמחיר, ויש לנו עוד מבצעים ששווה לבדוק אותם באתר או מול אנשי שירות הלקוחות.
במידה וקיימת אפשרות לאיסוף עצמי בחינם ומתאים לכם להגיע אל החברה (למשל אלינו ברחוב החרש 8 בתל אביב, בשעות הפעילות), תוכלו לחסוך את דמי המשלוח. כמו כן, ישנן אפשרויות משלוח מצוינות בעלויות נוחות מאוד. מעבר לכך, לפני שאתם בוחרים תמונה גדולה במיוחד בעלויות יחסית גבוהות, חשוב מאוד שתבדקו האם היא באמת מתאימה לצרכיכם. אין ספק שתמונה גדולה הינה מרשימה ודומיננטית, ומהווה בחירה פופולארית, אך אם היא אינה אמורה להיות הפריט העיקרי ביצירת האווירה, ייתכן שניתן להסתפק בתמונה או תמונות קטנות יותר.
ולבסוף, חשוב לזכור ביחס לעלות, הדפסה של תמונה על קנבס בכל מקרה נותנת תמורה נהדרת. העלויות ממש לא בשמיים ומתאימות לכל תקציב, בעוד התוצאה היא תמונה מרהיבה ביופייה, מרשימה ומכובדת, שתשמור על המראה הנהדר שלה לתקופה ממושכת מאוד.


העלו תמונה

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024