לעצב את הבית עם קנבס קולאז' יפהפה

ישנן דרכים רבות לעצב את הבית ולהוסיף לו טאץ' אישי. אפשר לעשות זאת באמצעות ריהוט מסוגנן, באמצעות שטיחים, ווילונות ואפילו בעזרת מפות יפות או כריות מיוחדות לספה שבסלון. דרך נוספת, היא באמצעות תמונות. הדפסת קולאז קנבס היא פתרון נהדר למי שרוצה ליצור מראה מיוחד בביתו, ולעשות זאת בעזרת תמונות שהדפיס המשולבות זו לצד זו. באמצעות הדפסה על קנבס קולאז' התמונות נראה מושך, מיוחד ויפה הרבה יותר ואפשר לתלות אותו בכל מרחב שרוצים, בסלון של הבית או בשאר החדרים.

ליצור תמונה חדשה ממגוון של תמונות שונות
שירותי הדפסה על קנבס קולאז מספקים מענה מצוין הן לאנשים פרטיים והן לבעלי עסקים, המעוניינים לתת דגש לנראות המרחב שבו הם נמצאים. ניתן ליצור קולאז' של תמונות שונות ולקבל תמונה אחת גדולה יפהפייה. אלו יכולות להיות תמונות מטיולים ליעדים שונים, תמונות של אנשים שאוהבים ועוד מבחר בלתי רגיל של אפשרויות. את הקולאז' הגדול, שמושך את העין, אפשר לתלות על קיר בולט בסלון ולהוסיף, באופן הזה, הרבה סטייל.

לחלוק את הזיכרונות ואת החוויות עם אחרים
התמונות מספרות סיפור. קולאז' התמונות המודפסות על הקנבס הגדול הן מזכרת נפלאה, שאותה אפשר לשתף עם כל מי שבסביבה. ההדפסה איכותית מאד והתמונות שומרות על צבען לאורך שנים ארוכות ואינן דוהות. אפשר, אם רוצים, להדפיס כמה תמונות על קנבס וליצור כמעין קולאז' על ידי תלייתן זו בסמוך לזו. העניין תלוי במידת היצירתיות וגם באלמנטים האחרים שבחלל. חשוב להקפיד להתאים את התמונות לשאר האלמנטים ולקחת בחשבון גם את הסגנון העיצובי ששולט באותו מקום. יחד עם זאת, וזה היופי של התמונות, לרוב הן מתאימות לכל מקום ולכל סגנון ובמקביל הן מביאות אתן משהו קצת אחר. אמירה אישית וסטייל המאפיין את המצלם.

מחפשים דרכים להוסיף קצת צבע וסטייל לבית או אולי למשרד שלכם? רוצים ליצור קולאז' הכולל תמונות שונות שצילמתם לאורך השנים ולהפוך אותן לתמונה אחת גדולה, המודפסת על קנבס איכותי? אם כן, ב – Picabook תוכלו לקבל את המענה המתאים ולבצע את ההזמנה במספר צעדים פשוטים.


העלו תמונות

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024