ליצור תמונה אחת ממספר תמונות

אם אתם אוהבים לצלם ולתעד באמצעות המצלמה שלכם כמעט כל מה שקורה בחייהם, סביר שצברתם לאורך השנים מספר גדול מאד של תמונות. אם אתם מחפשים דרך להציג אותן, וחשובה לכם היצירתיות, מה דעתכם על הדפסת קולאז תמונות? קולאז' של תמונות הוא דרך נפלאה ומיוחדת מאד להציג כמות גדולה של תמונות במקום אחד וליצור שילובים מיוחדים ביניהן. הדפסת קולאז' תמונות נעשית באמצעות מדפסות איכותיות ואמצעים משוכללים על מנת להגיע אל התמונה הרצויה, בגודל המתאים ובאיכות הגבוהה.

לתלות בבית או לשמח אנשים אחרים
בין אם מדובר בתמונות מהטיול האחרון שלכם לפריז או אולי תמונות מהחתונה, קולאז הכולל כמה מהבולטות והיפות שבהן הוא דרך נפלאה להציג את התמונות ולשתף אותן עם אחרים. את הקולאז אפשר לתלות בסלון על הקיר הגדול או אפילו בחדר השינה. אפשר גם ליצור קולאז' של תמונות כמתנת יום הולדת לסבא או לסבתא, קולאז' הכולל תמונות של הנכדים ושאר בני המשפחה האהובים.

להדפיס על קנבס בגדלים שונים
את הקולאז' שיצרתם, תוכלו להדפיס על קנבס בגדלים שונים. הקנבס הוא מצע איכותי מאד שניתן לתלות אותו בכל מקום שרוצים. התמונות המודפסות ישירות על הקנבס שומרות על איכותן הגבוהה ואינן דוהות. כל זאת, כמובן, בתנאי שפונים למומחים. למקומות המתמחים בהדפסת תמונות על קנבס בגדלים שונים. הגדלים נבחרים בהתאם לרצונו של הלקוח וכך גם התמונות עצמן, שהן אלו שיוצרות את הקולאז'. השילוב שבין התמונות השונות הוא פשוט וקל וטכנית אפשרי לכל אחד. מומלץ לבחור מראש את התמונות שמהן מעוניינים ליצור את הקולאז' ולחשוב גם על מכנה משותף, שיהיה הקו המנחה בסידורן.

מחפשים רעיון למתנה מקורית ומיוחדת לאנשים שאתם אוהבים? רוצים לקשט את הבית או את המשרד עם תמונות שצילמתם לאורך השנים ותוהים איך לעשות זאת נכון? אם כן, ב – Picabook תמצאו את הפתרון ותוכלו ליצור את הקולאז' עם מגוון של תמונות, שיחד ייצרו תמונה אחת גדולה ויפה


העלו תמונות

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024