קולאז תמונות ממוסגרות

רעיונות לעיצוב הבית עם תמונות
אם אתם אוהבים לעצב ומחפשים רעיונות חדשים לעיצוב הבית – הגעתם למקום הנכון. בתור חברה העוסקת בהדפסת תמונות, אנחנו שמחים להציע עבורכם אפשרויות מעניינות לעיצוב הבית בעזרת תמונות ממוסגרות. בין אם מדובר בקולאז תמונות ממוסגרות או בסט תמונות ממוסגרת על שידת הלילה שלכם, כאן נמנה עבורכם חלק מהאפשרויות המומלצות ביותר לשימוש בתמונות לעצוב הבית

  • קיר תמונות ממוסגרות – למה שלא תקדישו קיר שלם בבית לתמונות יפות שלכם ושל היקרים לכם. אפשר לבחור מסגרות אחידות מאותו החומר ובאותו הצבע, או לגוון ולשלב צבעים המופיעים בחדר, כמו לדוגמה צהוב לספה, תכלת לכורסה, בורדו לשטיח וכו'.
    התמונות עשויות להיות כולן באותו הגודל, אבל אנחנו ממליצים לגוון: אפשר לתלות תמונה אחת גדולה במרכז הקיר ולהקיף אותה בתמונות בינוניות וקטנות; אפשר לגוון בין תמונות מלבניות ומרובעות לאורך הקיר; אפשר לשלב מראה יפה ודקורטיבית או מדף עם צמחים רעננים בין התמונות השונות ועוד.
  • צורות – רעיון נוסף הוא לתלות את התמונות כך שיצרו צורה מסוימת, כגון לב, פרח, עיגול וכו'. כך כשנכנסים לחדר, צורה יפה ומפתיעה מחכה לנו על הקיר. ניתן להשאיר את הצורה ריקה מתמונות במרכזה, לתלות מראה או מדף באמצע או פשוט למלא אותה בתמונות נוספות.
  • שעון – אם אתם מכירים שעוני קיר, אפשר להשתעשע ברעיון ולתלות 12 תמונות בצורת עיגול ולמקם במרכזן שני מחוגים, אחד גדול והשני קטן. המחוגים שעל הקיר יכילו סוללה, אשר תגרום להם לזוז ולהצביע על ה"שעה" – שהיא תמונה שלכם או של אדם יקר לכם.
  • עץ – העץ מסמל גדילה, התפתחות וחוזק. למה שלא תציירו עץ מרהיב על אחד הקירות בבית, ועל כל ענף תתלו תמונה אחרת, אשר תהיה כמו עלה יפה במיוחד.
  • מדפים – אפשרות נוספת לעיצוב עם תמונות, שלא כוללת תליה כלל, היא הצבתם על מדפים יפים לאורך הקיר. המדפים כמובן לא יכילו רק תמונות, אלא גם חפצים דקורטיביים אחרים כגון נרות, עציצים, פסלונים, קופסאות וכו'. השילוב של דברי הנוי עם התמונות הממוסגרות יהיה מקסים ויצור עיצוב מעניין לכל חדר.
  • מפוזרות בבית – תמונה על השידה שליד המיטה, תמונה על שולחן העבודה, תמונה על השולחן הקטן עם המנורה ליד הספה ותמונה מעל האח, יש מגוון מקומות בבית בהם תמונה ממוסגרת תראה בדיוק במקום.

אם גם אתם רוצים להתחיל לעצב את הבית שלכם עם מגוון תמונות ממוסגרת, הזמינו באתר או צרו אתנו קשר עוד היום ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם.


העלו תמונות

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024