תמונות קטנות ממוסגרות

התמונות בבית אומרות עלינו הרבה, בין אם מדובר בתמונות משפחתיות, דקורטיביות או גם וגם. יש אנשים שפשוט תולים כמה תמונות אהובות על הקיר או מעמידים אותן על שידה או מדף, אך יש אנשים שמשתמשים בתמונות כפריט עיצובי לכל דבר ועניין ותולים אותן באופן דקורטיבי על הקירות במגוון צורות וסגנונות.

התמונות יכולות להיות תמונות משפחתיות, עם בני הזוג, שלכם לבד, של אנשים חשובים לכם או תמונות דקורטיביות של נוף, בעלי חיים, צמחים, פרחים, מבנים עתיקים וכו'.

תמונות קטנות ממוסגרות מסוגלות להפוך קירות פשוטים למרהיבים, לפניכם מספר דוגמאות:

  • ציירו עץ גדול ויפה על הקיר, עם ענפים הנפרסים לכל אורך הקיר (אפשר גם רק על חלקו). דפקו בעזרת פטיש מסמרים במרחקים שונים ותלו את התמונות האהובות עליכם, אשר יצרו מעין עלים צבעוניים לעץ, אשר יהפוך לקישוט מרהיב בבית, המשלב תמונות מקסימות.
  • תלו את התמונות כך שיצרו תמונה של לב או פרח על הקיר. באמצע הצורה תלו מראה בצורה התואמת לצורת התמונות (לדוגמה: מראה בצורת לב).
  • צרו דוגמה דקורטיבית עם התמנות באמצעות סדר מסוים, לדוגמה: שתי תמונות קטנות ממוסגרות ומתחתיהן אחת בינונית וכן הלאה. אפשר להמשיך כך על גבי קיר שלם וליצור קיר תמונות מרהיב.

ההתאמה בין התמונות משתנה לפי סוג התמונות, אם בחרתם בתמונות משפחתיות לעצב את הקירות, היכולת להתאים ביניהן די מוגבלת. אולם, אם אתם מעצבים את הבית עם תמונות דקורטיביות, אפשר ואף מומלץ להתאים את הצבעים בין התמונות ובין יתר הרהיטים באותו החדר. לדוגמה: אפשר להציב 3 תמונות של פרחים שונים בצבע תכלת, בורדו ולבן, אשר יתאימו לספה התכולה, לשולחן הלבן ולשטיח בצבע בורדו שבסלון.

אסור לשכוח גם את המסגרות, קיימים מגוון סוגי מסגרות ועליכן מוטלת המשימה להתאים אותן לתמונות וכמובן לסגנון החדר. מסגרות עץ תמיד משתלבות יפה בכל חדר, כמו גם מסגרות ברזל דקות ועדינות. מסגרות צבעוניות מתאימות בחדרים מסוימים, המכילים צבעים תואמים.

חברת picabook שמחה להציע מגוון תמונות ושירותי הדפסה מגוונים, במחירים ידידותיים ובשירות אדיב. צרו קשר עוד היום ואחד מנציגנו ישמח לסייע לכם.


העלו תמונות

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024