הכנת קולאז תמונות

החלטתם להכין קולאז תמונות לסלון, לחדר הילדים, חדר השינה או למשרד? רוצים לעשות הכנת קולאז תמונות בתור מתנה לחבר, לקולגה או לבן משפחה? אולי המשימה נראית לכם על פניה מאוד מורכבת, בוודאי אם רוצים להכין קולאז תמונות יפה, איכותי ומכובד. אבל האמת היא שעם עורך תמונות קולאז שלנו מדובר בעבודה מאוד פשוטה, קלה ומהנה, שנותנת דרור ליצירתיות ולבחירות האישיות שלכם.

כמה מילים על קולאז'ים
לפני נספר לכם על הכנת קולאז תמונות אונליין עם העורך שלנו, כדאי שנתחיל עם כמה מילים על קולאז'ים בכלל. לא כולם יודעים שמקורה של המילה קולאז' נמצא שפה הצרפתית, והמשמעות – אולי לא תופתעו – היא להדביק. אכן, קולאז'ים הם סוג של אומנות בה מדביקים יחדיו תמונות או פריטים אחרים כמו גזרי עיתונים, בדים ועוד – המצטרפים ביחד לכדי תמונה אחת. כמובן שכל קולאז' שונה מהאחר, לא רק בתכני התמונות המופיעות בו אלא גם בסידורים האפשריים שלהן, בתוספות של טקסטים, בגודל התמונות וצורתן, וכמובן שהאומנים בתחום הופכים את הקולאז'ים לחגיגות של חומרים ורעיונות.
כך למשל, יש אומנים שהשתמשו בחלקי תמונות וחומרים הקשורים זה לזה כדי לבטא רעיון אחד שלם, ולעומתם כאלו שהשתמשו בתמונות וחומרים בלתי קשורים, המשלבים בין מציאות לדמיון, ומוסיפים גם רישומים. בכל מקרה, האמן הראשון שהמציא והשתמש בקולאז' הוא האמן הספרדי פבלו פיקאסו, ומאז הפך סוג זה של אומנות לנפוץ בזרמים רבים.

גם אתם יכולים!
אז כפי שאמרנו, יצירת קולאז גדול או קטן לא מחייבת אתכם להיות אומנים דגולים. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שלנו ימינו אפשר לבצע עיצוב קולאז תמונות אונליין בפשטות, בקלות ובהרבה הנאה ויצירתיות. ויותר מכך – התוצאות מאוד מרשימות ומיוחדות, כן קולאז'ים מהווים יצירה חיה, זורמת, אינטליגנטית, וכזו המעבירה את הרוח והמסר המבוקש באופן שתמונה אחת לא יכולה לעשות.
כך למשל, באמצעות קולאז של תמונות אפשר לספר את הסיפור של אירוע משפחתי – בר מצווה, חתונה או יום הולדת. אפשר גם לספר סיפור של חופשה משפחתית בחו"ל, אפשר להעניק לסבא וסבתא את סיפור הנכדים ההולכים וגדלים, ניתן לבטא את תחביביו והישגים של ילד כמתנה ליום הולדתו, ועוד הרשימה ארוכה.
כאמור, הכנת קולאז תמונות פשוטה מאוד דרך האתר שלנו. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את מידות ההדפסה ואת סגנון הקולאז'. למשל אפשר להכין קולאז 20 תמונות או 5 בלבד, לבחור בתבנית של קולאז' ליום הולדת, קולאז' תודה, קולאז' עומד, קלאסי, מסגרות ועוד. לאחר שבוחרים את התבנית הרצויה, מעלים את התמונות שבחרתם והעורך שלנו כבר ישלב אותן בתבנית באופן אוטומטי. יחד עם זאת, יש כמובן מקום גדול להעדפות שלכם ואינכם חייבים להסתמך רק על העיצוב האוטומטי. תוכלו להמשיך ולעצב את הקולאז', לשנות את סדר התמונות שבו, להוסיף איורים וטקסטים וכן הלאה.

באיזה תמונות לבחור לקולאז'
למעשה, החלק הכי "מורכב" בהכנת הקולאז' הוא בחירת התמונות שישובצו בו, וזוהי כמובן המשימה שלכם. קודם כל, אם אתם מעלים תמונות משלכם אנו ממליצים בחום שיהיו אלו תמונות איכותיות וחדות ככל האפשר. אנו אמנם נעזרים במכונת הדפוס המתקדמת ביותר בענף ובדיו איכותי ביותר, אך התוצאות יהיו מושלמות ככל שהתמונה תהיה באיכות גבוהה. במילים אחרות, אם יש לכם תמונות די דהויות וקיימות אלטרנטיבות טובות יותר, שווה לשקול זאת.
מעבר לכך, בבחירת תכני התמונות לקולאז' יש לתת את הדעת על כמה היבטים. ראשית, חשבו למי מיועד הקולאז', על המקום שבו הוא אמור להיתלות ועל האווירה שרוצים ליצור. כך למשל, קיים הבדל בין בחירת תמונות לקולאז' שאמור להיתלות בסגנון אורבאני מודרני, לבין תמונות שיהוו חלק מקולאז' למטבח בסגנון כפרי חם. כמו כן, יש הבדל בין קולאז' המיועד לחדר השינה ולרוב יהיה יותר מרגיע ושקט, לבין קולאז' לחדר ילדים שיהיה יותר צבעוני ועם שמחת חיים. כאמור, התמונות לא חייבות להיות כולן באותו הנושא, אך כן מומלץ שיעבור ביניהן קו מקשר כלשהו, שכשהן יצורפו ביחד יעבור מסר מסוים ולא בלגן בעיניים.
ולבסוף, אם אין לכם תמונות משלכם שאתם רוצים להעלות לקולאז', חשוב שתדעו שאנו מציעים מאגר של עשרות אלפי תמונות בשלל קטגוריות ונושאים, מהן תוכלו לבחור את אלו שמוצאות חן בעיניכם. מעבר לכך, בכל שאלה ובקשה תמיד ניתן לפנות אל הצוות המקצועי שלנו שישמח לעזור.


העלו תמונות

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024