אלבומי שורשים

מי לא זוכר את עבודת השורשים שהיה צריך להגיש בכיתה ז'? מדובר בעבודה חשובה במיוחד, אשר מנחילה לילד את ערכי המשפחה וההמשכיות וחושפת אותו בפני מידע רב, שאילולא עבודת השורשים, מעולם לא היה נחשף אליו.

העבודה מספקת סיבה מושלמת לבילוי זמן רב יותר עם הסבים והסבתות ושאר בני המשפחה, בחיפוש אחר מידע חשוב להוסיף לספר ולתרשים אילן היוחסין. כולם צוחקים, מעלים זיכרונות, נזכרים בנשכחות והילד/ה שלכם זוכה להכיר טוב יותר את המשפחה ומהיכן באו. מנהגים, מאכלים, שיעורים חשובים לחיים – כולם עולים ומספקים ערכים ובילוי זמן נהדר ואיכותי יותר, מאשר צפייה בטלוויזיה או משחק בפלאפון.

בעבודת השורשים, נהוג לספר על בני המשפחה השונים, על מנהגי המשפחה וכמובן על שורשיה – מהין הכל התחיל? בנוסף נהוג להוסיף תרשים אילן יוחסין, אשר מתחיל משורשי המשפחה ומגיע עד צמרות העצים, היכן שכותבי העבודה נמצאים. עבודת השורשים היא אינה עוד עבודת בית ספר רגילה, אשר מגישים למחנכת ושוכחים ממנה – מדובר בפריט תיעודי חשוב של המשפחה, אשר כדאי להשקיע בו ולשמור אותו לדורות הבאים.

לכן, במקום קלסר פלסטיק שקוף, מלא ניירות מלאים בכתב יד, חברת picabook שמחה להציע אלבומי שורשים לקנייה – בהם הילד עדיין מבצע את עבודת המחקר, מבלה את זמן האיכות עם המשפחה ומגלה את כל המידע החשוב על שורשיו, אך כל התוכן ייכתב באלבומים עמידים, יפים ומושקעים, יחד עם אילן יוחסין מרשים – הכל כרוך יפה באלבום לבחירתכם.

אלבום שורשים לקנייה, הוא בחירה מצוינת עבור כל הורה אשר מעוניין שהבן/בת שלו יגישו את עבודת השורשים באופן המושקע ביותר, כך שלאחר שיקבלו אותה בחזרה, יוכלו ההורים להוסיף אותה למדף הספרים ולעיין בה בשעת הצורך.

אלבום שורשים – איפה קונים?
כדי לקנות אלבום השורשים, יש להיכנס לעורך אונליין החדש של picabook, לבחור את האלבום שאתם רוצים ולעצב אותו, עד שיראה מושלם. העורך מלא עיצובים יפיפיים של מגוון אלבומי שורשים – אלבום השורשים שלנו הוא לא רק עבודה לבית הספר, אלא אלבום לכל דבר ועניין, זאת אומרת שהוא מלא צבעים, קישוטים, מקום לכתיבה וציורים מהממים, אשר יהפכו את האלבום לספר האהוב עליכם.

באתרנו ניתן למצוא, מלבד אלבום שורשים, מחירים ידידותיים, עיצובים ע"י בעלי המקצוע הטובים ביותר בשוק, שלל סוגי הדפסות (לוחות שנה, קנבס) ושירות אדיב ואמין. התחילו לעצב עוד היום את אלבום השורשים המושלם.


הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024