עיצוב שער עבודת שורשים

עבודת שורשים היא עבודה חשובה ומשמעותית עבר כל ילד בכיתה ז'. העבודה מסייעת לו לגלות מידע חשוב על משפחתו ועל השורשים שלו ובנוסף מאפשרות לו לבלות זמן גם עם הקרובים המבוגרים יותר, שאחרת אולי לא היה מבלה איתם זמן רב כל כך.

גם לאחר סיום העבודה, היא נשארת פריט מידע חשוב ומשמעותי למשפחה, אשר יספק מידע וישמור על זיכרונות המשפחה, גם אחרי שמי שזכר אותם כבר לא יהיה - ולכן חשוב להשקיע ביצירתה.

חברת picabook שמחה להציע שירותי עיצוב והפקת אלבומים, ביניהם גם אלבומי שורשים איכותיים בכריכה קשה – הדרך הטובה ביותר להגיש עבודת שורשים מקצועית, שבסופה יישאר לכם אלבום שורשים מקסים, מלאה בתוכן חשוב ותמונות מרגשות.

מדובר באחד הפרויקטים המרגשים והחשובים ביותר, בהם ילדיכם מתחיל להתעניין בסיפורים של סבא וסבתא ומבלה איתם זמן רב בשאלות ובתיעוד הזיכרונות החשובים שלהם. מעורבים בעבודת השורשים רגש והשקעה רבים, לכן חשוב לספק לילדכם מקום ראוי לאחסן את כל המידע החשוב שהשיג. נוסף על כך שהעבודה שלו תראה נפלא ותרשים את המורה ואת החברים בכיתה – כאשר העבודה תחזור אליו, תוכלו להשתמש בה כאלבום ככל האלבומים, המכיל אילן יוחסין וכמובן מידע רב אודות הקרובים שלכם, יש שיגידו שמדובר באלבום טוב יותר מאלבום פשוט, המכיל רק תמונות.

אם גם אתם רוצים לעצב אלבום שורשים משלכם, היכנסו לאתר ולחצו על עורך אונליין חדש – שם תוכלו לבחור באלבום בו אתם מעוניינים, להעלות תמונות ולהתחיל לעצב את האלבום שלכם. עיצוב שער עבודת שורשים הוא חלק חשוב מאוד בתהליך העבודה, היות ומדובר בחלק הראשון של העבודה, אשר מציג אותה בפני כל מי שקורא אותה.

אם יש לכם שאלות בנושא הדפסת אלבום שורשים או כל פריט אחר באתר, כגון תמונות קנבס, לוחות שנה וכו', ניתן לשלוח שאלה או ליצור אתנו קשר בטלפון 03-6224443, בין הימים א-ה, בשעות 8:30-18:00. בנוסף, ניתן לשלוח מייל לכתובת info@picabook.co.il ואחד מנציגנו יחזור אליכם במהירות האפשרית.


התחל לעצב

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024