אלבום שורשים בעיצוב עצמי

ילדיכם הגיע לכיתה ז' ועליו להתחיל לעבוד על עבודת שורשים לבית ספר? הגעתם למקום הנכון. עבודת השורשים דורשת זמן והשקעה רבים ומציגה בסיומה את שורשי המשפחה, מידע חשוב וכמובן תמונות. אולם, עבודת השורשים היא מעט שונה מהעבודה בספרות או בהיסטוריה – היא מכילה מידע רלוונטי וחשוב, שמומלץ לשמור ולהשתמש בשעת הצורך, על מנת לזכור ולהעביר הלאה את המורשת של המשפחה.

היות ואנשים רבים מעוניינים לשמור את עבודת השורשים, גם אחרי שהיא סיימה את תפקידה בבית הספר, במקום עבודת שורשים מודפסת על נייר ושמורה בקלסר – הם בוחרים לבנות אלבום שורשים בהכנה עצמית. אלבום שורשים לבית ספר, מכיל את כל המידע הנחוץ בעבודת שורשים, כולל אילן יוחסין מרשים, דפי מידע ותמונות – אלא שהכל מוצג בצורה הרבה יותר מרשימה, יפה ואסתטית. אלבום שורשים הוא אלבום לכל דבר, וכפי שאתם נוהגים לעלעל באלבומי הילדות שלכם, להעלות זיכרונות ולשמר אותם בין דפי האלבום, כך גם אלבום השורשים משמר את כל המידע החשוב שילדיכם אסף למען ביצוע העבודה.

אלבום שורשים בעיצוב עצמי הוא מאוד מושקע, אך הוא אינו דורש הרבה השקעה מכם, למעשה, ייתכן והכנת אלבום שורשים יהיה הרבה יותר פשוט מהכנת עבודת שורשים – ההבדל היחידי הוא שלאחר ההגשה, אתם נשארים עם אלבום יפיפה ולא עם קלסר בית ספר מלא דפים ודפדפות. לאחר שילדיכם אסף את כל המידע הנחוץ לו ובחר את התמונות לעבודה, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר שלנו ולבחור ב"לעורך אונליין החדש". כעת העורך יבקש מכם לבחור את עיצוב האלבום הרצוי – מומלץ לבחור בעיצוב "עץ משפחתי" היות והוא העיצוב המתאים ביותר לעבודת שורשים. עיצוב זה מכיל שער יפיפה עם תמונה של כל המשפחה תחת הכותרת "עבודת השורשים שלי". הדף הראשון הוא הדף המציג את התמונה של מגיש העבודה, יחד עם שמו, כיתתו, שם המחנכת, שם בית הספר והתאריך. שאר הדפים הבאים אחר כך מכילים תוכן עניינים, מבוא, על עצמי ואת כל שאר המידע המצופה מעבודת שורשים – אולם, למרות שהאלבום מכיל מידע רב והרבה מקום לכתיבה, הוא גם מכיל מגוון תמונות משובצות בהתאמה, לכל אורך האלבום.

אלבום שורשים הוא רעיון נהדר ומומלץ לכל משפחה. חברת picabook מתמחה בעיצוב והפקת אלבום מושלמים ויהיה לנו לכבוד לעצב את אלבום השורשים של משפחתיכם.


התחל לעצב

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024