עיצוב כריכה לעבודת שורשים

במהלך כיתה ז' הנערים והנערות הצעירים מכינים את עבודת השורשים שלהם, המספרת את הסיפור המשפחתי מזוויות שונות. חוברת עבודת שורשים עשויה לכלול תמונות של אנשים, טקסטים ומידע, תמונות של מכתבים, העץ המשפחתי כמובן ועוד שורה ארוכה של אלמנטים. ואולם, כיום לא חייבים להסתפק בחוברות העשויות מדפים פשוטים של מחברות ומכריכות באיכות ירודה, הנוטות מהר מאוד להתבלות ובכל מקרה אינן מרשימות במיוחד. באתר של חברתנו ניתן ליצור את אלבום העבודה באופן שלם ואיכותי ביותר, ביחד עם כריכה לספר שורשים שהינה קשה ומיוחדת, עמידה מאוד ובעלת נראות נהדרת.

איך מעצבים כריכה לספר שורשים
יש הרבה מאוד אפשרויות עבור עיצוב כריכה לעבודת שורשים, כיד הדמיון הטובה עליכם. יחד עם זאת, במרבית המקרים בוחרים הנערים והנערות בציור או תמונה של עץ, מאחר שהעץ המשפחתי מספר את סיפורה של המשפחה בצורה ויזואלית, ברורה ופשוטה להבנה, ובתוך כך מסמל את הקשרים שנרקמו בין העלים והענפים. העץ מראה כיצד הדורות מתקשרים זה עם זה, ועושים זאת באופן חי – שכן המשפחה לדורותיה מלאה בחיים.
יש הבוחרים לשלב בכריכה את אילן היוחסין עצמו, המורכב מ- "עלים" (אנשים) שמסודרים לרוחב שהם האחים מדור מסוים, וכן מענפים העולים למעלה ויורדים למטה ומייצגים את דורות ההורים, הסבים והילדים. מאידך, יש המעדיפים לשלב את אילן היוחסין בחלקה הפנימי של העבודה, ואילו בכריכה לשלב ציור או תמונה של עץ. כמובן שעדיף שיהיה זה עץ יפה ומרשים. לצד העץ, מעליו או מתחתיו, ניתן כמובן לשלב פרטים ויזואליים נוספים – כגון ציפור וקן, וכמו כן אפשר לשלב טקסטים שונים. למשל – "הסיפור המשפחתי שלי", "עבודת השורשים של...", ו/או אמירות דומיננטיות שמלוות את המשפחה לאורך השנים.
יחד עם זאת, לא חייבים לבחור דווקא בעץ. יש למשל הבוחרים בתמונה או בציור של בית, יש הבוחרים בתמונות נוף, יש המעדיפים לשלב תמונה, ציור או אלמנט ויזואלי שקשור באירוע משפחתי מכונן, ויש כאלה שמשלבים תמונות של אנשים מהמשפחה. כאשר תסתכלו על דגם עבודת שורשים באתר שלנו או באינטרנט, תוכלו לקבל השראה לעוד מוטיבים לשילוב בכריכה, כולל מבחינת הצבעים, ובנוסף לכך אתם תמיד מוזמנים להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו שישמח לעזור.

חשיבותה של כריכה קשה ואיכותית
אין ספק שעבודת השורשים הינה משמעותית ביותר עבור הבנים והבנות. היא מסייעת להם בגילוי מידע על משפחתם ולהתחבר לשורשיהם, ובתוך כך הם גם מבלים יותר זמן עם המבוגרים בשיחות משמעותיות. גם אחרי שמסיימים להכין את העבודה היא נותרת בתור תזכורת חשוב ובעלת ערך רב למשפחה לדורותיה, השומר על זיכרונות ומתאר קשרים. על כן, ברור שכדאי להשקיע בהכנתה כך שתצא מכובדת, יפה ומרשימה.
בדיוק למען מטרה זו אנו מעמידים לרשותכם את עורך האונליין או התוכנה להורדה שלנו, שעימם ניתן ליצור את עבודת השורשים מאלף ועד תו. בניגוד לעבודות המוכנות על גבי מחברות גדולות רגילות, כאן מדובר באיכות גבוהה במיוחד של הדפסה ובכריכה קשה ומרשימה, אשר תשמור את האלבום במצב מצוין לאורך שנים. בדרך זו, אתם נותנים לעבודת השורשים ולסיפורים המשפחתיים את הכבוד המגיע להם.

עבודה מהנה, יצירתית ופשוטה
חשוב לדעת כי העבודה עם העורך שלנו לצורך הדפסת ספר שורשים הינה פשוטה וקלה. אפשר לעבד איתו תמונות, להוסיף אפקטים מיוחדים, לערוך שני עמודים במקביל ועוד מגוון אפשרויות. ניתן גם לעבוד איתו מכל מחשב שנמצא בבית, בבית הספר וכדומה, וניתן להעלות אליו תמונות שמאוחסנות בסמארטפון, במחשב ובענן כמו מגוגל, אינסטגראם, פייסבוק ועוד. התוצאה תהיה ללא ספק מרהיבה, הן בשל אופציות העיצוב האישי המגוונות, והן בזכות מכונות הדפוס החדישות וחומרי הגלם האיכותיים שלנו, ושלל אפשרויות לשדרוג של ההדפסות והגימורים.
לאחר שסיימתם, תתקבל עבודת השורשים המוכנה והמודפסת בזמן מהיר, עם כמה אפשרויות בחירה במשלוח וגם אפשרות לאיסוף עצמי ממשרדנו. בנוסף, תוכלו לעקוב אחרי הסטאטוס של ההזמנה דרך העמוד האישי שלכם, וגם תקבלו מאיתנו עדכון ב- SMS ולמייל בעת שההזמנה תהיה מוכנה או נשלחת. בממוצע, ייקח לנו כחמישה ימי עסקים לספק את העבודה לאחר התשלום, ואליהם יצטרף זמן המשלוח עצמו.


התחל לעצב

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024