ספר זכרונות מעוצב – מתנה מושלמת לכל אחד

עם השנים אנו צוברים לא מעט תמונות. תמונות שבהן אנו מככבים, תמונות של אנשים אהובים, תמונות מטיולים ליעדים רחוקים או מאירועים שונים, חשובים. ספר זכרונות מעוצב הוא מזכרת מושלמת שמאגדת במקום אחד מבחר נהדר של תמונות, שמהן חלק מחוויות מופלאות. אנו יכולים לעשות זאת עבור עצמנו או עבור לתת את זה כמתנה לחברים או לבני המשפחה.

להיזכר באירועים ובמקומות שונים
עיצוב ספר זכרונות הוא דרך נפלאה להיזכר באירועים שונים ובמקומות שביקרנו בהם בעבר. העיצוב פשוט, מהיר וקל ונעשה באמצעות פלטפורמה ידידותית ונעימה. אפשר לבחור מתוך טמפלטים שונים ולשלב לצד התמונות כיתובים מצחיקים או מעניינים. את הספר אפשר להדפיס ולשלוף אותו בכל פעם, כשרוצים, ולהפתיע אתו גם את האנשים הקרובים. זוהי מתנה נהדר ליום הנישואין, ליום ההולדת או אפילו לחבר קרוב, שעוזב את מקום עבודתו לאחר לא מעט שנים.

לתעד את העבר
כולנו שמחים להיזכר באירועים מפעם, במקומות או בסיטואציות שונות, שחווינו בחיינו. כאלו שמתועדות במצלמה וניתן לדפדף בהן בספר אחד, נפלא. את כל זה אפשר לעשות באמצעות אתר אינטרנט ומבלי להשקיע בכך זמן רב מדי או אפילו סכומי כסף גבוהים כל כך. ההדפסה איכותית מאד, התמונות אינן דוהות והספר עצמו מעוצב אך ורק על ידינו. אנו מוסיפים לו את הטאץ' האישי שלנו, את הסטייל שאליו אנו מתחברים וכמובן בוחרים את כל התמונות שאנו רוצים, אותן תמונות שיופיעו בספר הזכרונות.

לרוב, מדובר בכמות גדולה של תמונות שמהן צריך לבחור. הספר יכול להכיל מספר רב של עמודים או מספר מצומצם יותר. כך או כך, חשוב לבחור בקפידה את התמונות וגם לשמור על קו רעיוני אחיד. יחד עם זאת, אפשר גם "להתפרע" ולשלב תמונות שאינן קשורות זו לזו, תמונות שצולמו בתקופות שונות בחיים. כדאי לשמור על רעיון מרכזי מנחה, שהוא זה שיעזור בבחירתן של התמונות המוצלחות ביותר.

רוצים להדפיס ספר זכרונות, המכיל תמונות שצילמתם לאורך השנים? ב – Picabook תוכלו לקבל את המענה המתאים ולבצע את ההזמנה וגם את עיצוב הספר בכמה צעדים פשוטים ומהירים.


צפו בעיצובים


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024