הדפסה שהיא מזכרת בפני עצמה

עולם הצילום וגם ההדפסה מציע לנו כיום מבחר עצום ואיכותי מאד של פתרונות, המספקים מענה הן לאנשים פרטיים והן לבתי העסק השונים. בכל הקשור להדפסת תמונות, ניתן כיום להדפיס את התמונות שצולמו על מגוון רחב של אלמנטים, כמו קנבס וגם לוחות שנה ואף ליצור אלבום תמונות המכיל את כולן. למתעניינים בשירותי הדפסת תמונות מחיר הוא פעמים רבות רכיב חשוב ובולט בקבלת ההחלטות, וזאת כמובן לצד האיכות המהווה גם היא פרמטר שיש לקחת בחשבון.

תמונות מאיכות גבוהה
אם אתם זקוקים לשירותי הדפסת תמונות מקצועית, חשוב שתבינו תחילה כיצד נקבע המחיר. הדפסת תמונות דיגיטליות על גבי קנבסים מגדלים שונים או על גבי לוחות שנה בעיצובים מרהיבים, נעשית באמצעות מכשור מיוחד. זהו מכשור תעשייתי, שלא נמצא בבתינו ותחזוקתו דורשת זמן וגם כסף. עלות ההדפסה נקבעת תוך התייחסות לסוג ולאיכות הציוד וככל שהיא מתקדמת, איכותית ומשוכללת יותר, תהיה ההדפסה בעלות גבוהה בהשוואה להדפסה באמצעות מדפסת פשוטה. התמונות האיכותיות יכולות להיות מוצגות באלבום, שאותו ניתן לעצב בהתאמה אישית ולשלב בו קישוטים שונים המוסיפים לו חן ויופי. עובדה זו גם היא משפיעה על העלות הכוללת וקובעת את המחיר הסופי.

גדלים שונים
גם גודל הקנבס שעליו מדפיסים הוא נקודה חשובה, המשפיעה על המחיר. ניתן להדפיס את התמונות על קנבסים בגדלים שונים. קטנים וגם ענקיים. צלמים מקצועיים רבים נוהגים להדפיס את תמונותיהם במגוון של גדלים ולמכור אותן ללקוחות המתעניינים. חלקם אף תולים את התמונות בגלריות כחלק מתערוכות קבועות או מתחלפות ואפילו במוזיאונים. האפשרות לבחור בגודל המתאים היא יתרון עצום ופתרון ללקוחות שהם אינם צלמים מקצועיים. גם לקוחות פרטיים יכולים להדפיס את התמונות שצולמו כחלק מאלבום תמונות ייחודי ומושקע במקום לפתח את התמונות, כפי שהיה מקובל עד לאחרונה.

רוצים ליצור אלבום עם תמונות מהטיול, מהאירוע שחגגתם לאחרונה או אולי להדפיס את אחת התמונות שצילמתם על גבי קנבס ענק, אותו תתלו בסלון הבית? אם כן, ב – Picabook תוכלו לקבל את השירות הנדרש לכם ולבצע את הליך ההזמנה במהירות ובקלות.


העלו תמונות

הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024