אלבום דיגיטלי – כל מה שכדאי לכם לדעת עליו

עם השנים נולדו לא מעט פיתוחים וחידושים טכנולוגיים שהשתלבו בחיינו ונדמה פעמים רבות שהם היו כאן כבר עוד מזמן. העולם הדיגיטלי הביא אתו שפע של אפשרויות, לרבות צילום וגם הדפסות איכותיות. אלבום דיגיטלי איכותי מהווה חלופה לאלבום הפיזי והוא פתרון נהדר לכל מי שרוצה לאגד את כל התמונות שצילם במקום אחד, ולשמור זאת על גבי המחשב או על דיסק או קי. המבררים פרטים בנושא אלבום דיגיטלי עיצוב יהיה פרט חשוב שכדאי לקחת בחשבון, כמו גם התמונות עצמן שיכללו באלבום.

לשמור את התמונות במקום אחד
פיתוח אלבום דיגיטלי הוא אפשרות מצוינת לכל אלה, המעוניינים בתמונות מודפסות. למי שיש אלבום דיגיטלי, הכולל תמונות שאסף לאורך השנים, מוצעת אפשרות לפיתוח, להדפסת התמונות באיכות גבוהה. כך אפשר לשתף עם אחרים, לדפדף בין התמונות ולהיזכר בכל החוויות, האירועים וגם האנשים שתועדו באלבום התמונות. ניתן כמובן לשלב בין השתיים: הזמנת אלבום דיגיטלי יחד עם הדפסתו. האלבום שנשמר על גבי המחשב איננו צובר אבק וגם לא תופס מקום פיזי על גבי השידה או במגירה. האלבום שהודפס מציע פן קצת אחר והופך את התמונות לממשיות יותר. כאלו שניתן לגעת בהן ולדפדף ביניהן כדי להיזכר.

ליצור אלבום מעוצב בהתאמה מלאה
אפשר להדפיס את האלבום הדיגיטלי בגדלים שונים וגם עם כריכות שונות. ניתן לתת אותו כמתנה להורים, לילדים, לחברים או לבני המשפחה האחרים ולשמח אותם עם תמונות נהדרות ויפות. ההזמנה, הן של האלבום והן של הדפסתו היא פשוטה מאד. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את התמונות שמעוניינים שתופענה באלבום, לעצב אלבום בהתאמה אישית ולהזמין אותו. השירות מוצע, כאמור, בעלויות נוחות מאד ולא מצריך שבירת תכנית חיסכון. האפשרויות הן רבות והפלטפורמה עצמה ידידותית למשתמש.

מעוניינים ליצור לעצכם אלבום דיגיטלי הכולל את התמונות מהטיול האחרון או ממסיבת בר או בת המצווה שחגגתם לאחרונה? רוצים אולי גם להדפיס את האלבום עצמו לאחר מכן ואיכותו חשובה לכם? אם כן, ב – Picabook תוכלו לעשות זאת במהירות ובקלות.


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024