להביא את המנות הנהדרות לקדמת הבימה

בישול הוא אולי אחד התחביבים הפופולאריים ביותר כיום, הן בקרב נשים והן בקרב גברים. הבישול הוא הרבה יותר כמענה להזנת הגוף והוא יכול להיות מהנה, יצירתי מאד וכייפי במיוחד. עם השנים אנו נוהגים לצבור לא מעט מתכונים, בין אם כאלה שמצאנו באחד האתרים והדפסנו, בין אם כאלה שכתבנו על נייר או קיבלנו מאחרים "על הדרך". את המתכונים הרבים כדאי לאגד במקום אחד, בספר מתכונים, כדי לאתר אותם במהירות ולשלוף את המתכון שבו מעוניינים בקלות. הדפסת ספר מתכונים הוא שירות נהדר שיכול לספק מענה לרבים ואפשר אף לנצלו כמתנה לאנשים שאוהבים.

לשמור על הסדר
במקום שהמוני הניירות והדפים המודפסים יהיו מפוזרים במגירות השונות במטבח או אולי בחדר העבודה שלנו, אפשר לרכז את כולם במקום אחד, מאורגן כהלכה וגם מסוגנן. ניתן להדפיס ספר מתכונים בהתאמה אישית ועל ידי בחירתו של העיצוב שבו מעוניינים. אפשר לבחור בסגנון עיצובי מסוים מתוך רבים ולשלב את המתכונים הנהדרים לצד אלמנטים ססגוניים נפלאים. זוהי יכולה, כאמור, גם להיות מתנה מושלמת לאנשים שאוהבים לבשל, מתנה עם טאץ' מאד אישי והרבה מאד תשומת לב.

לשלוף במהירות
הדפסה של ספר מתכונים מציעה יתרונות רבים. במקום לבזבז שעות ארוכים בחיפושים אחר מתכון מסוים, מתכון שכתוב על דף נשכח, אפשר לפנות ישירות לספר המתכונים המודפס ולאתר את המתכון שאותו מחפשים בתוך שניות ספורות. אפשר לחלק את המתכונים לקטגוריות רלוונטיות ולהוסיף הערות חשובות ואולי גם טיפים שימושיים. האפשרויות הן רבות והן תלויות במידת היצירתיות וברצון להפוך את ספר המתכונים הזה לספר שמביא אתו ארוחות נהדרות אך גם זיכרונות ואולי חוויות ממקומות מרוחקים או ממסעדות טובות, שמהן הגיעו חלק מהמתכונים. אפשר לשלב תמונות כמובן, כיתובים ואמירות שונות ולהפוך את ספר המתכונים לתוצרת מושלמת של הרבה מאד מתכונים מכל הסוגים.

צברתם לא מעט מתכונים לאורך השנים ורוצים לאגד אותם בספר אחד? ב – Picabook תוכלו לעשות זאת בעצמכם בכמה צעדים פשוטים.


צפו בעיצובי המתכונים


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024