אלבומי טיולים

אלבומי טיולים יכריחו אתכם סוף כל סוף לעשות את מה שתמיד רציתם אבל אף לא חשבתם שיש לכם זמן או חשק לעשות - סדר בכל התמונות שמתרוצצות אצלכם כבר שנים במחשב, אם עד עכשיו חיפשתם תירוץ להיזכר בכל הטיולים היפים שעשיתם, בכל החוויות הקסומות שלכם כשהייתם חופשיים ונטולי דאגות, אז אלבומי טיולים הם ממש, אבל ממש בשבילכם.


כן אנחנו יודעים שאתם עסוקים העבודה מטורפת, אולי יש לכם ילדים קטנים שלא נותנים לכם לעשות שום דבר מלבד מקלחות וארוחות ערב, מהטיול להודו שאליו נסעתם כדי לחגוג את ירח הדבש כבר חזרתם לפניי שלוש שנים ועדיין לא הצצתם בתמונות שצלמתם אפילו פעם אחת.


זה בדיוק הזמן לעצב אלבומי טיולים, למצוא כמה דקות בכל ערב לברוח מהשגרה היומיומית ולהיזכר בכל אותם טיולים יפים שעשיתם ביחד, כשהייתם צעירים, מאוהבים ונרגשים כשהיה לכם את כל הזמן שבעולם לטייל ועכשיו כשיש לכם משפחה קטנה משלכם, סידור אלבומי טיולים יכול להפוך לחוויה נעימה שתזכיר לכם מחדש את כל הרגעים המאושרים שבלתם ביחד, הרגעים שגרמו לכם לרצות ולהתחתן.


את אלבומי הטיולים ניתן לעצב בכל דרך שתבחרו לעצמכם, מבחר הסגנונות הוא כל כך רחב שתוכלו להתאים את עיצוב האלבום אפילו לסגנון הטיול שעשיתם, לטיול בהודו תוכלו להתאים עיצוב חופשי וזרוק יותר ולעיצוב אלבום הטיולים של טיול שעשיתם באירופה תוכלו לבחור עיצוב קלאסי יותר, בנוסף לבחירת הסגנון תוכלו לבחור גם את גודל התמונות ואפילו לשנותן, תוכלו לבחור כמה עמודים להכניס בכל אלבום ותוכלו אפילו להכניס מזכרות נוספות מלבד התמונות, אולי אפילו גלויות שקבלתם בזמן שהייתם בטיול, כרטיס רכבת, כרטיסים למוזיאון כל דבר שיעלה בדעתכם.


בעזרת העיצוב המיוחד, אלבומי הטיולים שלכם לא רק יזכירו לכם את החוויה הנהדרת שעברתם, אלא גם יהיו מזכרת לזוגיות הנפלאה שלכם ומשהו להראות לילדים כאשר הם יגדלו מעט יותר.


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024