אלבום דיגיטלי כמזכרת מיוחדת מהטיול שלכם

את הטיולים שלנו, בין אם ליעדים קרובים ובין אם לרחוקים, אנו אוהבים לתעד במצלמה. אין כמו לתפוס את הרגע, לתפוס את אותם נופים עוצרי נשימה וגם את אותם אנשים שפגשנו "על הדרך" ולהיזכר בכל זה אחר כך, כשכבר שבנו מהמסע. עיצוב אלבום טיולים הוא פתרון לכל חובבי הטיולים וגם הצילום, שרוצים לאגד במקום אחד, באלבום אחד, את התמונות שצילמו לאורך הטיול, תמונות שהן חוויה של צבע ואלמנטים רבים.

פלטפורמה מושלמת לזיכרונות הטיול
אלבום טיולים הוא מזכרת נהדרת מהטיול שכדאי לייצר. למתעניינים באפשרות של עיצוב אלבום דיגיטלי טיולים הם וודאי אחד התחביבים שלהם והם מחפשים פלטפורמה מתאימה שתעזור להם לעשות זאת. לשמחתנו, ניתן למצוא אחת כזו בקלות ולהעביר את התמונות אליה יחד עם בחירתו של אלבום מעוצב, שיכיל את כל אלו לצד כיתובים שונים, שאפשר להוסיף. אלבום תמונות טיול בלתי נשכח וזיכרונות מאותם רגעים נהדרים, הם בדיוק מה שכולנו אוהבים ומומלץ מאד להשקיע בכך את הסכום הנדרש.

להעלות אליה את התמונות הנבחרות
בעזרת אלבום טיול מעוצב אנו יכולים לשתף את האחרים עם חוויות מהטיול שלנו, עם הנופים שראינו בדרך וגם עם המטיילים האחרים או עם המקומיים, שפגשנו. לא משנה לאן נסענו, או כמה רחוק ושונה אותו מקום ממה שכולנו מכירים, התמונות מנציחות את אותם רגעים וכדאי לרכז אותן במקום המתאים. המזרקות המרהיבות של רומא, ההרים הגבוהים והמושלגים בשוויץ או הקנגורו המקפץ, שראינו בצדי הדרך בנסיעה הארוכה על אחד הכבישים באוסטרליה, את כל אלה ועוד סביר שנרצה לתעד במצלמה שלנו (או בסמארטפון המשוכלל שברשותנו) ואחר כך, כשאנו כבר בבית, להיזכר בחיוך. במקום שהתמונות הרבות תישארנה על גבי כרטיס הזיכרון, אפשר להעביר אותן לאלבום דיגיטלי מאורגן ויפה.

עיצוב אלבום טיול הוא פשוט וקל. מדובר בפלטפורמה ידידותית ונוחה, אליה מעלים את התמונות מהטיול. ניתן לבחור בעיצוב מסוים מתוך מספר לא מבוטל של עיצובים קיימים וכן לשלב זיכרונות כתובים, שיופיעו לצד התמונות. בהמשך, אם רוצים, אפשר גם להדפיס את האלבום שנוצר, אלבום עם שפע של תמונות מטיולים למקומות שונים.

חזרתם לא מזמן מטיול ליעד מקסים ואתם רוצים ליצור מכל התמונות שצילמתם אלבום שכולו חוויות וזיכרונות נהדרים? אם כן, ב – Picabook הוא המקום הנכון לפנות אליו.


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024