תוכנה להכנת קליפ תמונות

חברתנו גאה להעמיד לרשותכם תוכנה לעשות סרטון מתמונות שהינה ידידותית מאוד לשימוש, בעלת מגוון רחב של פיצ'רים ואפשרויות, המייצרת תוצאות מרשימות ביותר. למעשה, זוהי תוכנה לעריכת וידאו קליפ גם מתמונות וגם מסרטונים, שמבצעת עבורכם כמעט את כל העבודה (ואפילו את כולה, אם תרצו). יחד עם זאת, כמובן שתוכלו גם להשתמש בה לצורך עריכת סרטים משפחתיים, אישיים, עם חברים וכדומה – בדיוק לפי ההעדפות והבחירות שלכם.

כמה מילים על השימוש בתוכנה
תוכנה להכנת קליפ תמונות וסרטונים שלנו מציעה כאמור מגוון אפשרויות. האפשרות הראשונה היא פשוט להסתכל על תבניות הקליפים המוכנות שיש באתר שלנו, ולבחור את התבניות המתאימה ביותר להעדפותיכם, לתמונות ולתוכנן. אחרי שתעלו את התמונות והסרטונים שלכם אנו נבחר את הקטעים הכי טובים, את האפקטים לעריכה מקצועית ואת מוזיקת הרקע, וכך תזכו בקליפ מרשים, מקורי וייחודי בלי שום מאמץ וטרחה. במקרה הזה, עריכת וידאו ותמונות מבוצעת באופן אוטומטי, אך כאמור ישנה בהחלט אפשרות לשנות את הקליפ לפי רצונכם.
כך למשל, בעריכת סרטון עם שיר תוכלו לשנות את הבחירה האוטומטית של התוכנה מבחינת מוזיקת הרקע, תוכלו להוסיף כתוביות, לסדר מחדש את המקטעים, לבחור בסגנון עיצוב שונה, ועוד. אגב, אם כבר יצרתם באתר שלנו אלבומים קודמים, תוכלו בקלות ובלחיצת כפתור לייבא מתוכם תמונות נבחרות לצורך עריכת הסרטון. עריכת קטעי וידאו ותמונות עם עורך הסרטונים שלנו מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת ביותר. זוהי למעשה בינה מלאכותית היודעת לנתח סרטונים ותמונות שנבחרו, לבחור את הקטעים המעניינים ביותר, לסדר אותם ולבחור את האפקטים לעריכה מקצועית, להוסיף את מוזיקת הרקע, וכל זה בלי שתצטרכו להתערב בכלל – אם תרצו כמובן.
אם תרצו לשנות את הבחירות האוטומטיות תוכלו לעשות זאת בקלות רבה, פשוט על ידי לחיצה על השורה המתאימה (מוזיקה, עיצוב, סידור מדיה), לבחור בסידור ידני לביטול האוטומט, ולהתחיל לשחק עם שלל האפשרויות המוצגות.

להכנת סרטון עם העורך שלנו – לחצו כאן

איזה סרטון אקבל?
באתר לעריכת וידאו שלנו, או יותר נכון בעורך הסרטונים, תוכלו לקבל סרטונים שאורכם עד ארבע דקות, אם כי במרבית המקרים הסרטונים יהיו קצרים יותר. האורך עצמו תלוי לא מעט בתכני הקליפ, בסגנונו ובמוזיקה שלו, ובכל מקרה חשוב לזכור שטווח הסבלנות של אנשים הוא פחות מארבע דקות, לרוב בין שתיים לשלוש. קחו זאת בחשבון כי בוודאי תרצו לשתף אחרים בסרטון שלכם, למשל בפייסבוק, בקישור להודעת טקסט ובווטסאפ, במייל וכדומה – וכל זה אפשרי דרך האתר שלנו. כל עוד לא שלחתם, הסרטון מוגן בפני צפייה ורק אתם יכולים לצפות בו.

עוד אפשרויות מגניבות
אם אתם רוצים לדעת איך עושים סרטון מכמה סרטונים או מכמה תמונות, ונתקלתם בקושי כזה או אחר בתפעול העורך הידידותי שלנו, אנו עומדים לרשותכם עם תודעת שירות גבוהה ומענה לכל סוגיה, שאלה והתלבטות. בנוסף, הצוות שלנו ישמח להסביר לכם לגבי אפשרויות נוספות של עריכת ושילוב סרטונים דרך האתר.
כך למשל, אם אתם עורכים אצלנו אלבום ויצרתם סרטון המבוסס על התמונות שלו או על תמונות אחרות, תוכלו להוסיף תמונה של קוד QR לצורך סריקת הסרטון. כך, כאשר האלבום היפהפה שלכם יודפס הוא יכיל את הקוד, וכל מי שיראה אותו יוכל לסרוק את הקוד עם הסמארטפון ומייד לראות את הסרטון על מכשירו. אגב, אפילו אם הסרטון עדיין לא הגיע לגרסתו הסופית והאלבום עוד בשלבי עריכה, תוכלו כבר להוסיף את הקוד.


להכנת סרטון


הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024