עיצוב אלבומי חתונות – בקלות ובמהירות

חתונה היא אולי אחד האירועים החשובים, המשמחים והמרגשים בחייהם של רבים מאתנו וככזו חשוב לנו לתעד אותה מכל הזוויות ומכל הכיוונים. התמונות, המתקבלות בתום האירוע, הן מזכרת חשובה מהחתונה, אולם לא תמיד יודעים כיצד לשמור עליהן ומה לעשות איתן (ובייחוד כאשר מדובר בכמות גדולה מאד של תמונות). אלבומים מעוצבים לחתונה הם פתרון נהדר למי שרוצה לרכז את כל התמונות היפות מהאירוע ולהדפיס אותן כאשר הן מסודרות יפה ובצורה מאורגנת באלבום תמונות אחד.

עיצוב בהתאמה אישית
עיצוב אלבומי חתונות הוא שירות נהדר שניתן לנצלו כאשר יש כמות רבה מאד של תמונות, שרוצים גישה אליהן. העיצוב נעשה באופן עצמאי באמצעות האתר המציע את השירות והוא יכול להתבסס על פורמטים שונים של עיצובים. אפשר לשלב בין תמונות שונות בכל עמוד או לתת לכל תמונה את הכבוד הראוי לה בעמוד משל עצמה. אפשר להוסיף כיתובים, משפטים מיוחדים ואלמנטים עיצוביים לצד התמונות וליצור אלבומי חתונה מעוצבים ויפים מאד.

כל מה שצריך הוא להכין את התמונות שצולמו באירוע מראש, לחשוב על הסדר שבו מעוניינים שהן תופענה ולהעלות אותן ישירות אל האתר. כך ניתן לשבץ אותן באלבום תמונות מיוחד ולשלוח להדפסה. איכות האלבום והתמונות גבוהה מאד וזו מזכרת נפלאה לאורך שנים. במקום לחפש את התמונות בתיקיה במחשב ולבזבז על כך שעות ארוכות, אפשר להדפיס את התמונות היפות לאלבום ובדיוק כמו פעם לשלוף אותו מהמגירה או מהשידה ולחלוק אותו עם אחרים. העלות נוחה מאד ואפשרויות העיצוב מגוונות. הדבר נכון גם לגבי סוגי האלבומים שבהם מעוניינים והגדלים של כל אלבום.

התחתנתם לא מזמן ויש לכם המון המון תמונות מהאירוע המרגש? מעוניינים לרכז אותן באלבום תמונות יפהפה ומחפשים דרך לעצב אלבום אחד כזה במהירות ובקלות וגם מבלי לשבור תכנית חיסכון? אם כן, ב – Picabook תמצאו את המענה המתאים והכתובת הנכונה כדי ליצור אלבום מקסים לתמונות החתונה שלכם.


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024