אלבום מעוצב לחתונה – מזכרת מושלמת מאירוע מושלם

תמונות מהחתונה הן מזכרת נפלאה מיום חשוב ומיוחד מאד. היום שבו מקדשים אחד את השנייה ומבטיחים להיות זה לצד זו לעד. את התמונות הרבות של החתונה אפשר לאגד באלבום תמונות אחד במקום להשאירן בתוך תיקייה ולהדפיסן באיכות גבוהה ובמגוון של עיצובים נהדרים. אלבום מעוצב חתונה שמחה הם חלק מהיום הזה ומומלץ מאד להיעזר במומחים כדי ליהנות מאלבום יפה, הכולל את אותם רגעים קסומים.

מזכרת אישית מהאירוע
למעוניינים בהזמנת אלבום מעוצב לחתונה מוצעות מגוון רחב של אפשרויות. ניתן להזמין אלבום חתונה מעוצב בהתאמה מלאה וליצור אחד הכולל את כל התמונות האהובות מהאירוע. אפשר לשלב לצד התמונות אלמנטים ססגוניים ייחודיים וכך ליצור מזכרת שהיא אישית מאד. את האלבום ניתן להדפיס בגדלים שונים ובפורמטים עיצוביים שונים. ישנה פלטפורמה ידידותית מאד למשתמש בעזרתה אפשר לעצב את האלבום, צעד אחר צעד ולאחר מכן לשלוח להדפסה איכותית, המבוצעת באמצעות מדפסות ברמה גבוהה.

להתאים לכל סגנון
האלבום יכול להכיל כמות מצומצמת של תמונות או כמות גדולה מאד ויתרונו הוא שניתן לשלוף אותו בכל עת שרוצים ולהציגו לאורחים. כך, בדיוק כמו פעם, אפשר לשמור את התמונות באלבום אחד ולהיזכר באירוע המיוחד. העלויות הן נוחות מאד ומתאימות לכל תקציב והכריכות של האלבום מגוונות מאד בעיצובן. השילובים השונים יוצרים שלל של עיצובים, אותם אפשר להתאים לכל סגנון וגם לכל סטייל. אפשר לעצב ולהזמין אלבום חתונה מיד לאחר האירוע או כמתנה לכבוד יום הנישואין, לאחר לא מעט שנים ביחד. זוהי מתנה מושלמת המשמשת כמזכרת מיוחדת מאד מהיום הגדול והחשוב בחייהם של רבים, יום שלעולם לא שוכחים.

רוצים ליצור אלבום שיכיל תמונות מיום החתונה שלכם? איכות ברמה גבוהה וגם מחיר נוח הם פרמטרים שחשובים לכם? אם כן, ב – Picabook תוכלו לעשות זאת בכמה צעדים פשוטים וליצור לעצמכם אלבום חתונה מדהים.


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024