ליצור אלבום מושלם כמזכרת לחתונה

שמלה. חליפה. חופה. המוני אורחים. מוסיקה. אוכל טוב. אולם אירועים. מסיבת החתונה עמוסה בחוויות והרבה מאד אנשים ולרבים מאתנו חשוב לתעד אותה כהלכה כדי להיזכר בה בהמשך, כשכבר נשואים לא מעט שנים. אלבום דיגיטלי מעוצב לחתונה הוא בדיוק הדרך לעשות זאת. הפלטפורמה המתאימה שבה אפשר לרכז את המוני התמונות מאותה חתונה, תמונות שמסמלות את היום החשוב הזה, את הרגעים המרגשים שבו וכמובן את כל האורחים שבאו לחלוק אתכם, כזוג, את האירוע עצמו.

במקום להדפיס
ניתן כיום להזמין אלבומי חתונה מעוצבים דיגיטליים בקלי קלות. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את התמונות שרוצים שתופענה באלבום עצמו, להעלות אותן לאתר ולבחור את עיצוב האלבום שאותו רוצים. אפשר לשלב את התמונות לצד אלמנטים ססגוניים שונים, לצד משפטים, ברכות ולמעשה – לצד כל אלמנט שיכול לתרום ליופי ולנראות כולה של האלבום. היותו דיגיטלי, הופך אלבום התמונות לפתרון יעיל וחסכוני מאד. כזה שלא תופס מקום בבית או במגירה וגם לא מעלה אבק. את האלבום עצמו אפשר לשמור על גבי המחשב האישי, על דיסק או על הארק דיסק חיצוני. אפשר ליצור ממנו כמה עותקים ולשתף אותו עם אחרים.

תמונות רבות באלבום אחד
האפשרות ליצור אלבום דיגיטלי במקום להדפיס את התמונות היא דרך נפלאה גם ליהנות מכמות גדולה מאד של תמונות. פעמים רבות נדרשים לבחור מתוך אלפי תמונות את התמונות הנבחרות כדי להדפיס אותן, מה שהופך את הבחירה ללא קלה. מכיוון שמדובר באלבום דיגיטלי ואין צורך להדפיס כל תמונה, אין כמעט מגבלה וכך ניתן להעלות לאלבום המוני תמונות מיום החתונה וליצור אלבום נהדר כמזכרת מהאירוע הנפלא. חשוב כמובן לעשות זאת דרך אתר מקצועי ומנוסה ולוודא כי התמונות עברו עיבוד מקדים, במידת הצורך, לפני שמשלבים אותן באלבום.

התחתנתם לאחרונה ואתם מעוניינים באלבום תמונות מיום החתונה? אם כן, ב – Picabook תוכלו לעצב לעצמכם אלבום מקסים, שיהיה מזכרת נפלאה לאורך שנים. אלבום עם התמונות מיום החתונה שלכם, אלבום שכולו חוויות וזיכרונות נהדרים


לעורך אונליין החדש


להורדת תוכנת העריכה Picabook Designer >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024