פרטיות ואבטחה

כללי

אנו בפיק א בוק מודעים לחשיבות המידע שהפקדת בידינו ועושים את המיטב כדי למנוע פגיעה בפרטיותך.
ידוע לנו שפרטיך האישיים, כמו גם התוכן של המוצרים המוזמנים, נשלחו אלינו למטרת הפקת המוצרים ולא ישמשו לכל מטרה אחרת ללא אישור מפורט בכתב ממך.
כל הפרטים והעמודים באתר זה, ובפרט פרטים אישיים, הזמנות ופרטי אשראי מאובטחים בתקן SSL-2048bit. מערכת הסליקה עומדת בתקן האבטחה PCI DSS ולכן פרטי כרטיס האשראי ופרטי העסקה משודרים ישירות לשרתי הסליקה ואינם נשמרים. אי לכך יש צורך להזינם עם כל הזמנה חדשה

פרטים אישיים

בעת ההרשמה באתר, התבקשת לבחור סיסמא, אשר מיועדת להגן על פרטיך האישיים בכרטיסך באתר. אנו ממליצים בחום לבחור סיסמה ייחודית ולשמור את פרטיה בסודיות מירבית. פרטיך האישיים נרשמים במאגר הנתונים שלנו עם הההרשמה למערכת ולא יועברו לכל גורם אחר. פיקאבוק תשתמש בפרטים אלו לשם ביצוע ההזמנה. כמו כן נשלח אליך מדי פעם מבצעים ו/או חידושים שעשויים לעניין אותך. ניתן להימחק ממאגר הנתונים באופן מיידי דרך עמוד "הפרופיל שלי" באתר או על ידי משלוח בקשה במייל לכתובת: info@picabook.co.il.

תוכן הכלול במוצרים

התמונות אשר מועלות למערכת על ידך נשארות שלך וכך גם הזכויות עליהן. פיקאבוק לעולם לא תמחק במכוון אלבומים שהזמנת.
המוצרים שהזמנת כוללים תוכן פרטי השייך לך בלבד ומוגנים על ידי הסיסמה הסודית שלך. תהליך הייצור הוא אוטומטי וממוחשב באופן המחייב מינימום צפייה בתוכן על ידי צוות האתר. יחד עם זאת, חשיפה מינימלית של התוכן קיימת בתהליך בקרת האיכות לפני ובמהלך הייצור על מנת לאתר תקלות ולשפר את איכות התוצאה הסופית.

תשלום בכרטיסי אשראי

כרטיס אשראי הינו אמצעי התשלום הנוח והבטוח ביותר. העברת פרטי הכרטיס דרך דף התשלום שבאתר פיקאבוק נעשית באופן מאובטח ומוצפן ובהתאם לתקן האבטחה PCI DSS. הפרטים מועברים ישירות לסליקה בחברת האשראי בעזרת הצפנה בתקן SSL-2048bit.
אנו לא שומרים את פרטי הכרטיס אצלנו כלל, כך שגם אם תהיה פריצה או חדירה לשרת האתר לא ניתן יהיה לגנוב ממנו פרטי כרטיסי אשראי. למעוניינים בכך, ניתן לבצע את התשלום גם בשיחה טלפונית.
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005
Loading nanoRep