יותר ויותר ישראלים בוחרים ב- Pic-A-Book

אלבומי תמונות בשלל גדלים וגימורים, לוחות שנה ועוד.
לרשותכם עומד מגוון רחב של דוגמאות ואפשרויות: אלבומי חתונה ואלבומי משפחה, אלבומי טיולים ואלבומי ילדים, אלבום מהודר, ענק או קלאסי. תוכלו לבחור את סוג הכריכה ואת צבעה מתוך שלל סגנונות וצבעים, והכל- בקליק.
שמאפשרת להפוך את קבצי התמונות הנשכחים לאלבומי תמונות אישיים ומרגשים. בעזרת תוכנת Pic-A-Book Designer תוכלו ללא כישורים מיוחדים לעצב אלבום ייחודי עם הנגיעה האישית שלכם. באמצעות התוכנה החדשנית הופך סידור האלבום לקל ומהיר.
האלבום של Pic-A-Book מודפס בהדפסה דיגיטלית על גבי נייר כרומו איכותי, בבית דפוס מהמשוכללים בארץ. מכונות הדפוס מתוחזקות ומכוילות באופן שוטף, דבר המבטיח את איכות הפקה, דיוק בשחזור הצבעים ואת אורך חיי האלבום למשך עשרות שנים
בגלל הכריכות העבות, הבלעדיות ל-Pic-A-Book המקנות לאלבום עמידות לאורך שנים. הכריכות האיכותיות מוצעות המגוון רכב של סגנונות וצבעים ובעלות חלון המתאים להוספת תמונה וכיתוב.
הטכנולוגיה החדישה יוצרת מראה מקצועי וייחודי שהופכת את האלבום למרגש ומוחשי.
לראשונה ב-Pic-A-Book אפשרות להדפיס בשישה צבעים, היוצרים אלבום באיכות פוטו, איכות ההדפסה הגבוהה ביותר! התוכנה מעמידה לרשותכם את האמצעים האיכותיים ביותר ליצירת האלבום שחלמתם עליו

לזכרונות שלך מגיע הטוב ביותר !

Pic-A-Book זוכה לשבחים מהלקוחות ומהתקשורת. בתחקיר שערך עיתון העסקים דה-מרקר, נבחרנו לראשונים בקטגוריה: "Pic-A-Book משאיר את כולם מאחור"!

להורדת התוכנה בחינם >>>
הרשמו לניוזלטר

הרשמו
כל הזכויות שמורות picabook 2005-2024